Skambinkite
>>>PLAUKŲ TIESINIMO ŽNYPLĖS ir TIESINTUVAI PLAUKAMS

PLAUKŲ TIESINIMO ŽNYPLĖS ir TIESINTUVAI PLAUKAMS

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, kurių plokštelės dengtos keramika ir turmalinu. Turmalinas yra vienas iš brangiųjų akmenų, kurio įkaitę kristalai spinduliuoja natūralius neigiamus jonus (6 kart geriau nei įprasti tiesintuvai). Todėl plaukai ištiesinti su tokiomis žnyplėmis atrodo natūraliai, sveikai ir gražiai. Tolygiai paskirstoma šiluma plauk...

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, kurių plokštelės dengtos keramika ir turmalinu. Turmalinas yra vienas iš brangiųjų akmenų, kurio įkaitę kristalai spinduliuoja natūralius neigiamus jonus (6 kart geriau nei įprasti tiesintuvai). Todėl plaukai ištiesinti su tokiomis žnyplėmis atrodo natūraliai, sveikai ir gražiai. Tolygiai paskirstoma šiluma plaukų tiesinimo metu, taip pat tiesinimo metu labiau apsaugo jūsų plaukus nuo perkaitimo ir pažeidimų.

Juolab, kad Beurer plaukų tiesintuvai turi ir papildomą jonizaciją. Todėl tiesinant plaukai neįsielektrina, todėl nesivelia, vadinasi – tampa paklusnūs jūsų norams ir bendrai plaukų tiesinimas tampa greitesnis ir malonesnis.

Beurer tiesinimo žnyplės plaukams pasižymi itin aukšta kokybe ir saugumu. Plaukų tiesintuvai turi visus aukštą kokybę ir saugumą patvirtinančius sertifikatus, todėl gali būti naudojami ne tik kokybę vertinančiuose namuose, tačiau ir grožio salonuose.

Patogiai reguliuojama plaukų tiesinimo temperatūra žnyplėse leis jums pačioms pasirinkti geriausią įkaitimą savo plaukų tipui. Su Beurer HS galima ištiesinti net storus garbanotus plaukus.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės yra galingos, todėl tiesintuvas labai greitai įkaista, todėl praktiškai iškart įjungus galėsite pradėti tiesinti savo plaukus. Taip taupomas jūsų laikas ir tiesiog patogiau.

Beurer HS juodoji serija pasižymi dar ir ypač gera tiesintuvų plaukams kaina. Panašios kokybės plaukų tiesinimo žnyplės rinkoje kainuoja beveik dvigubai daugiau nei Beurer. Tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl Beurer tampa vis populiaresniu pasirinkimu Europoje. Puikus kainos ir aukštos kokybės santykis.

Beurer plaukų tiesinimo žnyplės pagamintos tik Vokietijoje. Beurer nuo 1919 metų specializuojasi premium klasės grožio ir komforto technikos gamyboje.

Beurer HS plaukų tiesinimo žnyplėms taikoma 2 metų garantija, kurią galima pratęsti iki 7 metų.
Greitas pristatymas. Visus plaukų tiesintuvus turime sandėlyje, todėl pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.
Galima atsiskaityti ir grynaisiais pristatymo metu, arba bankiniu pavedimu ar įsigyti tiesintuvus plaukams lizingu.

Rūšiuoti pagal:

Pagaminta: Vokietijoje. Garantija: 24 mėnesiai. Jonizatorius: yra.

Vokiškas ir vienas greičiausiai įkaistančių plaukų tiesintuvų...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
55,00 €

Pagaminta: Vokietijoje. Garantija: 24 mėnesiai.

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
55,00 €

Pagaminta: Vokietijoje. Garantija: 24 mėnesiai. Jonizatorius: yra.

Vokiškas plaukų tiesintuvas Beurer HS40 yra itin patogiai...
Sandelyje: Nėra
Atsiliepimų nėra
65,00 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu