Vokiško Thomas garo valytuvai yra aukščiausios klasės garo valytuvai Lietuvoje. Su Thomas garo valytuvu kruopšti tvarka namuose įmanoma ir nenaudojant nei lašo cheminių priemonių. Karšto garo srovė sunaikina, net iki 99,99% procentų namuose esančių bakterijų. Thomas garo valytuvai yra itin patogiai ir ergonomiškai valdomi bei prižiūrimi. Taip pa...

Vokiško Thomas garo valytuvai yra aukščiausios klasės garo valytuvai Lietuvoje. Su Thomas garo valytuvu kruopšti tvarka namuose įmanoma ir nenaudojant nei lašo cheminių priemonių. Karšto garo srovė sunaikina, net iki 99,99% procentų namuose esančių bakterijų. Thomas garo valytuvai yra itin patogiai ir ergonomiškai valdomi bei prižiūrimi. Taip pat itin universalūs, nes garais galite valyti nuo vonios kambario iki virtuvės, nuo mažiausių plyšelių iki lyginimo garais. 

Thomas tai jau šimtą metų gyvuojanti Vokietijos kompanija, kuri savo kokybe per visus tuos metus sėkmingai išliko ir yra vienu iš “made in Germany” simboliu. Džiaugiamės, kad dabar Thomas garo valytuvų kokybę galima įvertinti ir Lietuvoje.

Daugiau

Gariniai valytuvai Yra 2 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
 • 125,00 € 157,00 € Prekė su papildomais pasirinkimais

  Tvirtas ir patikimas bei labai patogus naudoti Vokiškas valytuvas garais

  5 Atsiliepimas

  Thomas Vaporo Buggy yra puikus pasirinkimas, kai norite palaikyti precizišką švarą, tačiau vengiate chemijos. Valydami karštais garais jūs labai efektyviai panaikinsite visas nereikalingas bakterijas. Šis Thomas galingas garinis valytuvas tausoja aplinką ir yra labai pritaikomas buityje.Galima valyti nuo vonios iki virtuvės, nuo grindų iki sunkiausiai...

  125,00 € 157,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 86,00 € Išparduota

  Thomas Vaporo Smiley yra puikus pasirinkimas, kai norite lengvai ir paprastai palaikyti precizišką švarą, tačiau vengiate naudoti chemijos. Valymas karštų garų valytuvu jums leis efektyviai pašalinti visas nereikalingas bakterijas iš visų namų ir jos negalės pasislėpti net sunkiausiai prieinamose vietose ar plyšiuose. Thomas Vaporo Smiley yra itin...

  86,00 €
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų

Garų valytuvas veikia gan paprastai, tačiau kuria akivaizdžią naudą. Garais valančiame įrenginyje vanduo yra kaitinamas iki virimo ir taip suformuojami garai. Valymo garais dėka jūs sunaikinate bakterijas, mikrobus, alergenus, todėl ypač medicininėms įstaigoms ar kitiems alergijų bijantiems žmonėms (ypač tiems, kas nenori naudoti chemijos) tai yra puikus ir plačiai pritaikomas prietaisas, kuris palengvina gyvenimą. Plauna, valo + dezinfekuoja be lašo cheminių valiklių.

Ką galima valyti su garų valytuvu?

Valytuvas veikiantis su karštais garais skirtas visapusiškam ir veiksmingam vonios ir tualeto kambario, durų, grindjuosčių, langų, drabužių, daugelio virtuvės paviršių, automobilių valymui ir dezinfekcijai. 

Valydami namus su garu jūs sutaupote laiko ir pinigėlių, nes nereikės pirkti buitinės chemijos priemonių. Prietaiso veikimui reikalingas tik vanduo (paprastas – pilamas iš krano). Garais valančio prietaiso dėka jūs greitai pasieksite norimą švarą nekenkdami savo sveikatai bei aplinkai. Tai ypač svarbu jaunoms šeimoms, kurios rūpinasi, kad jų mažyliai augtų, kiek galint saugesnėje aplinkoje.

Garais valantys prietaisai dezinfekuoja paviršius – 100% pašalina dulkes, o kartu su jomis kenksmingas bakterijas, virusus ir alergenus.

Garais valantis prietaisas yra universalus įrenginys namų valymui: garais galima išvalyti bet kokį paviršių išskyrus gležnus audinius, minkštą plastiką ir kai kuriuos kitus paviršius. Stalai, grindys, baldai, santechnika, veidrodžiai, langai, drabužiai ir net augalai – visa tai galima valyti garais valančiu prietaisu. Tam tikslui garais valančio prietaiso komplektacijoje yra visi būtini antgaliai: šepetys (grindims, stalams, langams), purkštukai (sunkiai pasiekiamoms vietoms, kampams), antgaliai-siurbliai (kilimams ir kiliminiams paviršiams).

Atkreipkite dėmesį, kad garais valyti langus nerekomenduojama šaltuoju metų laiku. Nors nešvarumus greitai ir patogiai pašalinsite, tačiau dideli temperatūrų skirtumai gali pakenkti pačiam langui. Tarkime jei lauke yra -20 laipsnių temperatūra, o jūs langą iš kitos pusės valysite karštais garais.... Staigus temperatūros skirtumas gali padaryti daug žalos, todėl langų valymą su karštais garais rekomenduojame tik tada, kai lauko temperatūra yra didesnė nei 10 laipsnių.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis valytuvą su garais?

Galia. Tai valymo greičio indikatorius. Kuo didesnis šis parametras, tuo greičiau generuojami garai ir geriau valomas paviršius.

Garų valymo prietaiso vandens rezervuaro talpa įprastai varijuoja nuo 500 ml iki kelių litrų. Tačiau mažieji dažniausiai skirti tik labai mažoms erdvėms valyti. Pavyzdžiui, 1 litro konteinerio pakanka 20-30 min. trunkančiam valymui. Todėl namams rekomenduojame rinktis tuos garo valytuvus, kurie turi 1-2 litrų rezervuarą.

Vienas svarbiausių garų valytuvo parametrų yra generuojamų garų slėgis. Jeigu prietaiso kuriamas garų slėgis bus mažesnis nei 3 bar – jis ne visada galės pašalinti įsisenėjusius nešvarumus, toks prietaisas atliks daugelį darbų, tačiau nebus pilnavertis ir patogus pasirinkimas. Namams rekomenduojame rinktis 3-4 bar slėgio garų valytuvus. Tai optimalus slėgis daugeliui paviršių, kuriuo galima valyti namus nesibaiminant pažeisti pačio paviršiaus.  Profesionalai valymo darbams naudoja valytuvus, kurių garų slėgis siekia iki 5 – 6 bar.

Labai svarbu, kad garų slėgis būtų reguliuojamas, nes skirtingam paviršiui ir skirtingam užterštumui geriausiai individualiai parinkti slėgį, nes saugumas ir jūsų patogumas yra svarbiausia. Visi kokybiški garų valytuvai tikrai turės reguliuojamą garų kiekį.

Atkreipkite dėmesį į valymo prietaiso laido ilgį. Pigiausi gamintojai taupo netgi šioje vietoje ir taip gerokai apsunkina darbą. Standartiniuose namuose patogu dirbti, kai laido ilgis siekia 4-6 metrus, tada jūsų valymo spindulys yra apie 8 metrus ir galite visuose kambariuose patogiai pasiekti norimas vietas. Trumpesnė nei 3 m žarna nėra praktiška ir sugadins jums daug laiko ir nervų valant, nes paprasčiausiai bus nepatogi.