Skambinkite
>>Philips siurblių maišeliai

Philips siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti PHILIPS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys PHILIPS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. PHILIPS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iPhilipsiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės PHILIPS dulkių siurblių keičiami ma...
Dulkių maišeliai skirti PHILIPS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys PHILIPS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. PHILIPS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iPhilipsiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės PHILIPS dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus PHILIPS maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
7,99 €
4,99 €
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
11,99 €
8,99 €

Pagrindinis šepetys skirtas Philips belaidžiams siurbliams...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
9,00 €
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai PHILIPS dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus PHILIPS dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos PHILIPS dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs PHILIPS dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai PHILIPS dulkių siurbliams sukurti atsižvePhilipsiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų PHILIPS dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu