Peršalimo ligoms ir astmai gydyti rekomenduojame Vokiškus Beurer inhaliatorius. Sertifikuoti ir aukščiausios kokybės inhaliatoriai yra efektyvūs, tačiau paprasti naudoti, todėl puikiai tinka namuose.

Nors kartais gali atrodyti, kad inhaliatorius gali turėti tik žmonės, kurie serga rimtomis kvėpavimo takų ligomis, tačiau realybėje geras inhaliato...

Peršalimo ligoms ir astmai gydyti rekomenduojame Vokiškus Beurer inhaliatorius. Sertifikuoti ir aukščiausios kokybės inhaliatoriai yra efektyvūs, tačiau paprasti naudoti, todėl puikiai tinka namuose.

Nors kartais gali atrodyti, kad inhaliatorius gali turėti tik žmonės, kurie serga rimtomis kvėpavimo takų ligomis, tačiau realybėje geras inhaliatorius yra rekomenduojamas visiems. Jei tik pajaučiate peršalimo simptomus. Daug geriau atlikti kelias inhaliacijos procedūras ligoms dar net neparodžius savo tikrojo veido, nei paskui gydytis vaistais. Taigi rekomenduojame inhaliatorių turėti namuose ir esant galimam pavojui – užkirsti kelią kosuliui ir kitiems nemalonumams ir gyventi sveikiau, su mažiau vaistų.

Vaikai ir ypač mažiausieji inhaliatorius gali naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra.

Daugiau

Inhaliatoriai Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
 • Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Inhaliuojant galima naudoti kvapus ir aliejus. Aroma terapija Inhaliuojant galima naudoti kvapus ir aliejus. Aroma terapija

  Galima pasirinkti vieną iš dviejų nustatymų Galima pasirinkti vieną iš dviejų nustatymų

  Veido sauna aktyviai odos priežiūrai ir inhaliacijoms Veido sauna aktyviai odos priežiūrai ir inhaliacijoms

  29,99 € 39,99 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Vokiška veido sauna ingaliatorius. Reguliuojamas stiprumas ir galima naudoti kvapniuosius aliejus

  3 Atsiliepimas

  Beurer FS50 – inhaliatorius ir veido sauna viename. Tinka intensyviai veido priežiūrai – drėkina odą, atveria ir išvalo poras, atpalaiduoja. Patogus dizainas leidžia įrenginiu naudotis labai lengvai.

  29,99 € 39,99 €
  Yra sandėlyje
 • Beurer Mesh technologija Beurer Mesh technologija

  Kaukė tinkanti suaugusiems Kaukė tinkanti suaugusiems

  Kaukė tinkanti vaikams Kaukė tinkanti vaikams

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  73,69 € 93,69 € Turime Vilniaus sandelyje
  Akcija!

  Galingas, tačiau mažas ir kompaktiškas inhaliatorius puikiai tinka nešiotis su savimi ar kelionėms

  Mažas ir kompaktiškas inhaliatorius Beurer IH50 naudoja vibruojančios membranos technologiją viršutinių bei apatinių kvėpavimo takų gydymui, pasižymi itin efektyviu ir trumpu inhaliavimo laiku. Puikiai tinka vaikams. Lengvai valomas ir dezinfekuojamas. Tinka kelionėse. O svarbiausia padeda jums susidoroti su daugelio kvepavimo takų ligų (peršalimas,...

  73,69 € 93,69 €
  Turime Vilniaus sandelyje
 • Kaukė tinkanti suaugusiems Kaukė tinkanti suaugusiems

  Kaukė tinkanti vaikams Kaukė tinkanti vaikams

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  55,00 € Yra sandėlyje

  Vokiškas inhaliatorius viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų gydimui ir profilaktikai

  Galingas Vokiškas inhaliatorius Beurer IH21 skirtas ne tik viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų, bet ir peršalimo, astmos ar kitų kvėpavimo simptomų malšinimui bei gydymui. Purškia iki 0.2ml per minutę. Tinka ir rimtų, chroninių ligų gydymui. Turi aukščiausią kokybę įrodančius Europoje pripažintus sertifikatus, todėl dažnai yra rekomenduojamas gydytojų....

  55,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Jei jaučiate astmos simptomus, tokius kaip skrepliavimas, dusulys, spaudimo jausmas krūtinėje, sutrikęs kvėpavimas, sausas kosulys ir visa tai dar padažnėja ryte – didelė tikimybė, kad jums galėtų padėti inhaliatorius. Žinoma, jei problema rimtesnė su astma juokauti nevertėtų ir visada rekomenduojame kreiptis į gydytojus kiek galint greičiau.

Kišenėje ar namuose turimas inhaliatorius gali iš esmės palengvinti visus astmos nemalonius simptomus ir yra pirmas daiktas, kuris padės. Todėl pasitarus su gydytoju ir įsitikinus dėl savo sveikatos būklės – rekomenduojame įsigyti Vokiškus Beurer inhaliatorius astmos ir kitų ligų profilaktikai.

Inhaliatorius turime sandėlyje, todėl pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.
Beurer inhaliatoriai su 2 metų garantija.
Inhaliatorius galima įsigyti lizingu, bankiniu pavedimu arba atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu.