Skambinkite
>>>Gyvūnų kirpimo mašinėlės Moser

Gyvūnų kirpimo mašinėlės Moser

Vokiškos gyvūnų plaukų kirpimo mašinėlės Moser. Šunims ir katėms skirti aukščiausios kokybės trimeriai. Moser gyvūnų kirpimo mašinėlės tinkamos naudoti namuose ir profesionaliai šūnų grožio salonuose. Tai vienos geriausių kirpimo mašinėlių pasaulyje, gaminamos Vokietijoje nuo 1919 metų. Aukščiausia kokybė ir patvarumas iš Moser. Jeigu turite kla...
Vokiškos gyvūnų plaukų kirpimo mašinėlės Moser. Šunims ir katėms skirti aukščiausios kokybės trimeriai. Moser gyvūnų kirpimo mašinėlės tinkamos naudoti namuose ir profesionaliai šūnų grožio salonuose. Tai vienos geriausių kirpimo mašinėlių pasaulyje, gaminamos Vokietijoje nuo 1919 metų. Aukščiausia kokybė ir patvarumas iš Moser. Jeigu turite klausimų dėl Moser gyvūnų kirpimo mašinėlių  – visada prašome kreiptis ir pasistengsime padėti rasti geriausią sprendimą namams ir profesionaliam naudojimui.
Rūšiuoti pagal:

Redaguoti: MOSER 1406-0076 gyvūnų kirpimo mašinėlė (šunims,...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
45,00 €

Profesionali įkraunama plaukakirpė gyvūnams MOSER 1876-0063...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
169,00 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Daugelis Moser plaukų priežiūros prietaisų yra sandėlyje, todėl užsakius pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje. Vilniaus parduotuvėje užsakius galima atsiimti dar greičiau.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu