Vokiškos svarstyklės Beurer. Beurer siūlo platų virtuvinių ir diagnostinių svarstyklių pasirinkimą, kuriame lengvai rasite sau labiausiai tinkančias svarstykles. Itin tikslios ir puikiai namų interjere tinkančios svarstyklės papuoš net ir labai stilingą vonę ar virtuvę.

Svarbiausias šimtametes tradicijas turinčios Beurer kompanijos tikslas – suk...

Vokiškos svarstyklės Beurer. Beurer siūlo platų virtuvinių ir diagnostinių svarstyklių pasirinkimą, kuriame lengvai rasite sau labiausiai tinkančias svarstykles. Itin tikslios ir puikiai namų interjere tinkančios svarstyklės papuoš net ir labai stilingą vonę ar virtuvę.

Svarbiausias šimtametes tradicijas turinčios Beurer kompanijos tikslas – sukurti maksimalų komfortą ir aukščiausią kokybę. Todėl svarstyklės yra patikimos ir ilgaamžės, o jomis naudotis labai paprasta ir saugu.

Jeigu norite tiksliai išmatuoti savo kūno indeksą, riebalų, kaulų, raumenų procentinį kiekį kūne jums puikiai tiks Beurer diagnostinės svarstyklės, kūno masės analizatoriai.

Jeigu jums reikia tikslaus pagalbininko virtuvėje. 1 gramo tikslumu jums į pagalbą skubės platus Beurer virtuvinių svarstyklių būrys. Galite rinktis tarp unikalaus dizaino paprastų bei svarstyklių su bliudeliu. Visos virtuvinės svarstyklės turi „taros“ nuėmimo funkciją ir yra ypač paprastai valdomos, valomos ir prižiūrimos.

Taip pat elektrinės dietinės svarstyklės virtuvei, besirūpinančioms savo figūra ir tiksliomis suvartojamomis kalorijomis.

Daugiau

Svarstyklės Yra 61 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Elektroninės

  Vokiškos elektroninės Beurer kūno svarstyklės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės stiklo ir metalo. Beurer GS svarstyklės ne tik puikiai rodys jūsų ir visos šeimos svorį, tačiau kartu ir papuoš daugelį vonių. Kai svarstyklės atrodo taip gražiai, jos tampa nebe tik vonios, tačiau visų namų aksesuaru.

  Tačiau savarbiausia yra tikslumas. Visos svarstyklės pagamintos tik Vokietijoje laikantis aukščiausios kokybės kontrolės. Jau daugiau nei 100 metų Beurer ženklas simbolizuoja kokybę ir yra vertas kokybę vertinančių namų.

  Todėl džiaugiamės galėdami pristatyti visa pusiškai tikslias, paprastas naudoti, gražias ir ilgaamžes Beurer svarstyklės ir Lietuvoje.

 • Diagnostinės

  Diagnostinės kūno svarstyklės ir kūno masės analizatoriai Beurer. Vokiški patikimi kūno masės analizatoriai gali tiksliai parodyti ne tik kūno svorį, riebalinės masės, raumenų masės, kaulų masės procentinę dalį, bet ir pateiks rekomenduojamą paros kalorijų normą! 

  Su Beurer kūno masės analizatoriais lengvai savo namų vonioje galėsite pasidaryti ir sekti kūno masės parametrų pokyčius. Visos kūno svarstyklės turi atmintį, todėl visa šeima gali objektyviai sekti ir stebėti kūno pokyčius. Taigi norimi rezultatai pasiekiami dar efektyviau. Visos Beurer diagnostinės svarstyklės yra sertifikuotos ir ne kartą įrodžiusios savo vertę bei praktiškumą. Kartu už kokybę ir dizainą yra laimėjusios dešimtis prestižinių Europos apdovanojimų.

  Beurer tai Vokietijos kompanija, kuri nuo 1919 metų gamina aukštos klasės grožio ir komforto techniką kokybę mylintiems namams. Kartu Beurer laikosi preciziško tikslumo ir labai griežtos kokybės kontrolės, todėl nesvarbu ar tai bus stiklinės ar metalinės diagnostinės svarstyklės/kūno masės analizatoriai – jos bus patikimos, lengvai prižiūrimos ir ilgaamžės. Tai vienos populiariausių kūno svarstyklių Lietuvoje pasižyminčios nepriekaištinga kokybe ir gera kaina.

 • Virtuvinės svarstyklės

  Jei ieškote tikslių ir gražių virtuvinių svarstyklių – rekomenduojame BEURER, nes tai ką valgote ir kaip matuojate paprasčiausiai turi būti atlikta kokybiškai. Beurer mėgstame ir rekomenduojame, todėl kad:

  1) Beurer virtuvinės svarstyklės yra puikiai įvertintos vartotojų visame pasaulyje, labai paprastos naudoti ir patikimos.
  2) Pagamintos Vokietijoje laikantis griežčiausių kokybės reikalavimo, preciziškumo ir naudojant tik kokybiškas medžiagas, todėl graminės svarstyklės bus tvirtos, tikslios ir ilgaamžės.
  3) Svarstyklės yra sertifikuotos, todėl tikslumas yra patvirtintas pripažintų pasaulio ir Europos atsakingų institucijų. Svarstykles galima sėkmingai naudoti nuo skanį branginančios virtuvės iki preciziško tikslumo reikalaujančių įstaigų.
  4) Beurer už virtuvinių svarstyklių dizainą kiekvienais metais laimi prestižinių apdovanojimų, todėl dabar galite išsirinkti sau tinkamiausias kokybiškas ir netgi gražias svarstykles savo virtuvei.
  5) Nes paprasčiausiai geras šeimininkas ar šeimininkė į rankas stengiasi imti tik kokybiškus įrankius.

  Visą tai sudėjus, darome išvadą, kad Vokiškos virtuvinės svarstyklės Beurer yra puikus pasirinkimas kokybę ir tikslumą vertinančioms virtuvėms.

  Beurer siūlo platų maisto svarstyklių pasirinkimą ir akiai patrauklų dizainą. Galite rinktis klasikines, kompaktiškas virtuvines svarstykles arba svarstykles su stikliniu dubenėliu. Galite  gramo tikslumu pasverti nuo birių produktų iki skysčių. Tam tikri svarstyklių modeliai gramo tikslumu sveria net ir pakuotes iki 20 kg.

  Elektronines virtuvines svarstykles Beurer galite rinktis iš metalinių, stiklinių arba iš kokybiško plastiko ir su dubėneliu. Visos svarstyklės bus lengvai valomos ir prižiūrimos.

  Nuo 1919m. Beurer virtuvinės svarstyklės ir komforto technika yra vienas labiausiai gerbiamų ir pripažįstamų vardų kokybę ir skanų maistą mylinčiose virtuvėse. Todėl džiaugiamės galėdami pristatyti puikias ir laiko patikrintas Beurer virtuvines svarstykles Lietuvoje.

 • Bagažo svarstyklės
 • Svarstyklės kūdikiams

  Vokiškos Beurer svarstyklės kūdikiams yra puikus, todėl ir vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje. Dabar itin gera Beurer BY80 kūdikių svarstyklių kaina. Tai Vokiškos svarstyklės skirtos vaikams iki 20 kg. Nuo kūdikio iki jau pilnai vaikštančio mažylio – visi patogiai gali būti pasverti su Beurer kūdikių svarstyklėmis.

  Labai svarbu, kad svarstyklės kūdikiams gaminamos tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Danga yra padengta guma, kad vaikutis nepaslystų. Taigi visur maksimali kokybė ir saugumas.

  Beurer kūdikių / naujagimių svarstyklės turi paskutinio svėrimo atmintį, tare funkciją, automatinį išsijungimą ir daug kitų smulkių, bet malonių detalių, kurių dėka yra ženkliai patogesnės lyginant su daugeliu kitų, dažniausiai kiniškų modelių rinkoje.

  Svarstyklėmis skirtomis kūdikiams lengvai galėsite pasverti mažylį, netgi jei jis tuo metu judės ir bus aktyvus.

  Kūdikio svėrimas ir svorio pokyčiai yra vienas iš medicininių simptomų, todėl geros ir tikslios Beurer svarstyklės padeda ne tik patenkinti smalsumą ir norą žinoti kiek tiksliai paaugo kūdikis. Svarbiausia, kad kaupiama informacija laiku ir objektyviai padeda pastebėti vykstančius pokyčius ir esant poreikiui į juos reaguoti.

  Beurer kūdikių svarstyklės yra puiki dovana kokybę ir savo mažylį mylinčiai šeimai.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 61 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 61 dalykų