Beurer jau nuo 1919 metų tik Vokietijoje gamina premium klasės grožio ir komforto techniką profesionalams, bei kokybei reiklioms moterims ir merginoms.

Labai džiaugiamės, kad pagaliau į Lietuvą atvyko naujoji Beurer  plaukų priežiūros technikos serija, kuri tik pasirodžiusi jau spėjo laimėti daug prestižinių apdovanojimų visoje Europoje už funkc...

Beurer jau nuo 1919 metų tik Vokietijoje gamina premium klasės grožio ir komforto techniką profesionalams, bei kokybei reiklioms moterims ir merginoms.

Labai džiaugiamės, kad pagaliau į Lietuvą atvyko naujoji Beurer  plaukų priežiūros technikos serija, kuri tik pasirodžiusi jau spėjo laimėti daug prestižinių apdovanojimų visoje Europoje už funkcionalumą, kokybę ir dizainą.

Beurer juodoji serija pasižymi ypač patogiu valdymu, puikiomis ir maloniomis laikyti medžiagomis, lengvumu, galia, ilgaamžiškumu ir negana to labai gera kaina. Beurer plaukų džiovintuvai, tiesintuvai plaukams, džiovinimo šukos visi pasižymi tuo, kad savybėmis konkuruoja su aukščiausios klasės profesionalia technika, o kaina yra ženkliai patrauklesnė. Todėl vis daugiau moterų Europoje džiaugiasi puikiais rezultatais.

Visa Beurer grožio technika turi aukštą kokybę ir saugumą įrodančius sertifikatus, todėl gali būti naudojama ir profesionalų rankose.

Beurer plaukų priežiūros technikai taikoma 2 metų garantija, kurią galima pratęsti net iki 7 metų.
Greitas pristatymas. Visus naujausius modelius turime sandėlyje, todėl pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.
Galima atsiskaityti ir grynaisiais pristatymo metu ar įsigyti tiesintuvus plaukams lizingu. Taip pat bankiniu pavedimu.

Jei tik turėsite klausimų visada prašome kreiptis į mūsų ekspertus ir tikrai su malonumu pasistengsime atsakyti. Didelis ačiū, kad užsukote ir renkatės kokybišką techniką ir tikimės galėsime džiaugtis puikiais rezultatais kartu su jumis!

Daugiau

Plaukų priežiūrai Yra 9 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • PLAUKŲ...

  Vokiški plaukų džiovintuvai Beurer galime drąsiai sakyti, kad yra vienas geriausių aukštos kokybės ir geros kainos pasirinkimų Lietuvoje. Beurer HC plaukų džiovintuvai skirti kokybei reikliems namams ir savo plaukus mylinčioms moterims. Beurer džiovintuvai plaukams taip pat gali būti ir yra naudojami ir profesionalų rankose.

  Dėka išskirtinio dėmesio kokybei naujausi Beurer plaukų džiovintuvai buvo įvertinti gausybe apdovanojimų už funkcionalumą, kokybę ir dizainą. Juodoji plaukų džiovintuvų linija pasižymi ypač patogiu valdymu, didelia džiovinimo galia, šalto oro srautu, reguliuojama oro srauto temperatūra ir kitais geram plaukų džiovintuvui privalomais aspektais.

  Ypač didelio dėmesio sulaukė trijų lygių jonizacijos sistema, kurią rasite Beurer HC50 ir HC80 plaukų džiovintuvuose. Naudojant šią jonizacijos sistemą jūs puikiai apsaugote plauką, išlaikote jo natūralų spindesį ir tiesiog plaukai nors ir tampa paklusnūs visgi lieka sveiki ir gražūs.

  Beurer jau nuo 1919 metų gamina premium klasės komforto ir grožio techniką tik tai Vokietijoje, Ulmo mieste. Todėl sujungę patirtį, kokybės siekį ir šiuolaikines technologijas Beurer inžinieriai pristatė ypač patvarius, solidžius ir patogius Beurer HC plaukų džiovintuvus ypač patrauklia kaina.

  Visus plaukų džiovintuvus turime sandėlyje, todėl pristatome labai greitai (per 1-2 darbo dienas) visoje Lietuvoje.
  Galima atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti plaukų džiovintuvą lizingu arba bankiniu pavedimu.
  Visiems plaukų džiovintuvams Beurer taikoma 24 mėnesių garantija, kurią galime pratęsti iki 7 metų.

  Patarimai:
  1) Kai jau išdžiovinate plaukus, rekomenduojama paspausti šalto oro srauto mygtuką džiovintuve. Taip suteikiant plaukams šalto oro srautą keturias ar penkias sekundes. Įkaitinti plaukai yra labiau lankstūs, tad iškart po plaukų džiovinimo gali prarasti suteiktą formą. Plaukų atvėsinimas neleidžia tam įvykti ir suformuota šukuosena liek tvirta.

  2) Nuimamas oro filtras filtras Beurer plaukų džiovintuve yra didelis privalumas, kadangi jį galima išvalyti ir taip palaikyti aukštą džiovintuvo efektyvumą ir švarą.

  3) Taip pat svarbu, kad plaukų džiovintuvų pagaminimo medžiaga būtų kokybiška ir patogiai valoma.

  4) Beurer plaukų džiovintuvai tolygiai paskirsto šilumą, todėl perkaitinti plaukus yra sunkiau. Tokie fenai laikomi saugesniais.

  5) Galingi plaukų džiovintuvai greičiau išdžiovina plaukus. Beurer turi net 2200 W galią, todėl puikiai džiovina net ir storus plaukus.

 • PLAUKŲ FORMAVIMO ŠUKOS...

  Vokiškos Beurer plaukų formavimo šukos su džiovintuvu ir jonizatoriumi padės jums vienu metu lengvai ir užtikrintai džiovinti plaukus ir formuoti juos.

  Kokybiškos plaukų formavimo šukos pagamintos tik iš aukštos kokybės medžiagų. Keramika su turmalinu formavimo šepečiui leidžia tolygiai paskirstyti šilumą, todėl plaukai lieka daug gyvesni, sveikesni ir atrodo natūraliau.

  Plaukų jonizatorius subalansuoja plaukų elektrinį krūvį ir neleidžia jiems įsielektrinti. Todėl formuojami plaukai tampa paklusnesni. Kartu plauko struktūra išlieka vientisesnė ir jie natūraliau spindi bei atrodo tvarkingiau.

  Beurer plaukų formavimo šukos tinka visiems plaukų tipams, todėl netgi jei turite storus plaukus ir norite juos išdžiovinti arba sugarbanoti, tai puikus variantas.

  Beurer plaukų formavimo prietaisai tinka ir profesionaliam naudojimui grožio salonuose, turi kokybę patvirtinančius sertifikatus. Tačiau labiausiai geromis plaukų formavimo šukomis džiaugiasi kokybei reiklios moterys ir merginos namuose.

  Plaukų formavimo šukomis naudotis labai paprasta ir lengva, juolab, kad Beurer jas iki smulkmenų pasistengė padaryti labai kokybiškai. Neslidi rankena, lengvos, nepriklausomas elektrinių plaukų formavimo šukų laidas, laikiklis... visi esminiai dalykai ir smulkmenos byloja, kad formavimo šukos turi būti patvarios, patikimos ir ilgaamžės.

  Beurer jau nuo 1919 metų tik Vokietijoje gamina premium klasės grožio ir komforto techniką skirtą kokybę mylintiems namams. Daugybę prestižinių apdovanojimų sulaukusi nauja Beurer juodoji serija jau ir Lietuvoje, todėl labai džiaugiamės galėdami jums ją pristatyti.

  Beurer plaukų formavimo šukoms taikoma 2 metų garantija, kurią galima pratęsti net iki 7 metų.
  Garantuojame geriausią Beurer plaukų formavimo šukų kainą Lietuvoje.
  Galima rinktis jums patogiausią mokėjimo būdą, galite mokėti ir grynaisiais pristatymo metu, ir lizingu ar bankiniu pavedimu.
  Beurer plaukų formavimo šukas turime sandėlyje, todėl pristatome labai greitai per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.

 • PLAUKŲ TIESINIMO...

  Beurer plaukų tiesinimo žnyplės, kurių plokštelės dengtos keramika ir turmalinu. Turmalinas yra vienas iš brangiųjų akmenų, kurio įkaitę kristalai spinduliuoja natūralius neigiamus jonus (6 kart geriau nei įprasti tiesintuvai). Todėl plaukai ištiesinti su tokiomis žnyplėmis atrodo natūraliai, sveikai ir gražiai. Tolygiai paskirstoma šiluma plaukų tiesinimo metu, taip pat tiesinimo metu labiau apsaugo jūsų plaukus nuo perkaitimo ir pažeidimų.

  Juolab, kad Beurer plaukų tiesintuvai turi ir papildomą jonizaciją. Todėl tiesinant plaukai neįsielektrina, todėl nesivelia, vadinasi – tampa paklusnūs jūsų norams ir bendrai plaukų tiesinimas tampa greitesnis ir malonesnis.

  Beurer tiesinimo žnyplės plaukams pasižymi itin aukšta kokybe ir saugumu. Plaukų tiesintuvai turi visus aukštą kokybę ir saugumą patvirtinančius sertifikatus, todėl gali būti naudojami ne tik kokybę vertinančiuose namuose, tačiau ir grožio salonuose.

  Patogiai reguliuojama plaukų tiesinimo temperatūra žnyplėse leis jums pačioms pasirinkti geriausią įkaitimą savo plaukų tipui. Su Beurer HS galima ištiesinti net storus garbanotus plaukus.

  Beurer plaukų tiesinimo žnyplės yra galingos, todėl tiesintuvas labai greitai įkaista, todėl praktiškai iškart įjungus galėsite pradėti tiesinti savo plaukus. Taip taupomas jūsų laikas ir tiesiog patogiau.

  Beurer HS juodoji serija pasižymi dar ir ypač gera tiesintuvų plaukams kaina. Panašios kokybės plaukų tiesinimo žnyplės rinkoje kainuoja beveik dvigubai daugiau nei Beurer. Tai yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl Beurer tampa vis populiaresniu pasirinkimu Europoje. Puikus kainos ir aukštos kokybės santykis.

  Beurer plaukų tiesinimo žnyplės pagamintos tik Vokietijoje. Beurer nuo 1919 metų specializuojasi premium klasės grožio ir komforto technikos gamyboje.

  Beurer HS plaukų tiesinimo žnyplėms taikoma 2 metų garantija, kurią galima pratęsti iki 7 metų.
  Greitas pristatymas. Visus plaukų tiesintuvus turime sandėlyje, todėl pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje.
  Galima atsiskaityti ir grynaisiais pristatymo metu, arba bankiniu pavedimu ar įsigyti tiesintuvus plaukams lizingu.

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema

  Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį

  49,00 € 59,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Galingos plaukų formavimo šukos ir džiovintuvas viename. Beurer pagaminta Vokietijoje

  Vokiškos, galingos ir patikimos plaukų formavimo ir džiovinimo šukos Beurer HT80. Į abi puses besisukantis elektrinis plaukų šepetys vienu metu šukuos, džiovins, prireikus formuos ir kokybiškai jonizuos jūsų plaukus. Kadangi Beurer formuojančiose šukose plaukams naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos - šukos nevelia ir nepeša plauko. Jos...

  49,00 € 59,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Kokybiškos keramikos plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu Kokybiškos keramikos plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu

  Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį

  Reguliuojama plaukų tiesintuvo temperatūra žnyplėse Reguliuojama plaukų tiesintuvo temperatūra žnyplėse

  28,00 € 38,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Galingos saugios ir patogios keramikinės plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu. Pagaminta Vokietijoje

  Vokiškas ir vienas greičiausiai įkaistančių plaukų tiesintuvų Beurer HS30. Keramika ir turmalinu padengtos šio tiesintuvo plaukams pkokštelės puikiai ir tolygiai paskirsto šilumą, saugo ir jonizuoją tiesinamus plaukus. Priklausomai nuo plaukų tipo tiesintuve galite lengvai nustatyti jums patinkančią ir geriausią plaukų tiesinimo temperatūrą (nuo 100 iki...

  28,00 € 38,00 €
  Yra sandėlyje
 • Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Galingas ir reguliuojamas oro srautas greitam plaukų džiovinimui Galingas ir reguliuojamas oro srautas greitam plaukų džiovinimui

  Plaukų džiovintuvas turi difūzoriaus antgalį plaukų apimčiai didinti Plaukų džiovintuvas turi difūzoriaus antgalį plaukų apimčiai didinti

  Aukščiausios klasės trijų lygių plaukų jonizavimo sistema džiovintuve Aukščiausios klasės trijų lygių plaukų jonizavimo sistema džiovintuve

  39,00 € 55,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Triguba jonizacija, puikios medžiagos, ilgaamžė ir aukštos klasės kokybė. Plaukų džiovintuvas laimėjęs prestižinius apdovanojimus

  2 Atsiliepimas

  Vokietijoje pagamintas ir apdovanotas kaip geriausias 2015-2016 metų džiovintuvas plaukams. Beurer HC50 plaukų džiovintuvas su aukščiausiais kokybės sertifikatais yra tikrai puikus fenas plaukams už įprasto feno kainą. Plaukų džiovintuvas turi net 3 lygių jonizaciją, yra patogus naudoti, ir žinoma turi standartinius gero plaukų džiovintuvo atributus:...

  39,00 € 55,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Profesionalams skirtas aukštos klasės Beurer Vokiškas AC plaukų džiovintuvo motoras Profesionalams skirtas aukštos klasės Beurer Vokiškas AC plaukų džiovintuvo motoras

  Galingas ir reguliuojamas oro srautas greitam plaukų džiovinimui Galingas ir reguliuojamas oro srautas greitam plaukų džiovinimui

  Aukščiausios klasės trijų lygių plaukų jonizavimo sistema džiovintuve Aukščiausios klasės trijų lygių plaukų jonizavimo sistema džiovintuve

  66,00 € Yra sandėlyje

  Profesionalams skirtas plaukų džiovintuvas su ilgom darbo valandom pritaikytu AC varikliu. Vokiškas

  Vokietijoje pagamintas profesionaliems plaukų džiovinimo iššūkiams skirtas plaukų džiovintuvas Beurer HC80 su AC varikliu ir trijų lygių jonizacija. Rotorinis Vokiškas variklis pritaikytas ilgaamžiam ir intensyviam visos dienos darbui kirpyklose ar grožio salonuose. Taip pat Beurer HC80 plaukų džiovintuvas yra galingas, turi reguliuojamą temperatūrą, oro...

  66,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį Plaukų tiesintuvą galima galima sukti aplink savo ašį

  Keramika dengti antgaliai aukščiausiai kokybei Keramika dengti antgaliai aukščiausiai kokybei

  44,00 € Yra sandėlyje

  Plaukų tiesinimo ir formavimo šukos su net 7 skirtingais antgaliais komplektacijoje

  1 Atsiliepimas

  Beurer HT60 tai universalios, visiems plaukų tipams tinkančios, kokybiškos ir greitai įkaistančios plaukų formavimo žnyplės iš Vokietijos. Greitai įkaistančios, saugios, keramika dengtos ir patogios formuojančios žnyplės su net 7 kokybiškais ir lengvai keičiamais antgaliais komplektacijoje. Todėl patogiai galėsite išsirinkti būtent savo plaukams būtent...

  44,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Kokybiškas siauras plaukų džiovintuvo antgalis skirtas plaukų modeliavimui Kokybiškas siauras plaukų džiovintuvo antgalis skirtas plaukų modeliavimui

  Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema

  41,00 € Yra sandėlyje

  Vokiškas mažas ir kompaktiškas plaukų džiovintuvas puikiai tiks kelionėms

  Kokybiškas ir kompaktiškas plaukų džiovintuvas Beurer HC25 pagamintas Vokietijoje. Džiovintuvas plaukams yra ypač lengvas, su užlenkiama rankena, tvirtas, turi jonizaciją ir pakankamai galios, kad saugiai ir greitai išdžiovintų plaukus ten kur norite ir kur tik yra elektros. Reguliuojama temperatūra, šalto oro srautas, ir oro srovės greitis bei jonizacija...

  41,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Kokybiškos keramikos plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu Kokybiškos keramikos plaukų tiesinimo žnyplės su turmalinu

  Reguliuojama plaukų tiesintuvo temperatūra žnyplėse Reguliuojama plaukų tiesintuvo temperatūra žnyplėse

  39,00 € Yra sandėlyje

  Ypač patogiai valdomas Vokiškas plaukų tiesintuvas. Greitai įkaista, kokybiška keramika su turmalinu

  Vokiškas plaukų tiesintuvas Beurer HS40 yra itin patogiai valdomas, greitai įkaista ir kokybiškai tiesina visų tipų plaukus. Plaukų tiesintuvo keramikinės plokštelės su turmalinu, todėl tolygiai paskirsto šilumą ir saugo jūsų plaukus. Plaukų tiesinimo žnyplės tiesinimo metu, kartu ir jonizuoja plaukus, todėl jie mažiau veliasi, lengviau slysta žnyplėmis,...

  39,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema Profesionali Beurer plaukų jonizacijos sistema

  Keramika dengti antgaliai aukščiausiai kokybei Keramika dengti antgaliai aukščiausiai kokybei

  32,00 € Yra sandėlyje

  1000W galios Vokiškos plaukų formavimo šukos su jonizatoriumi. 2 stiprumo lygiai

  Beurer HT50 yra galingos, saugios ir patikimos formavimo ir džiovinimo šukos, kurios pagamintos Vokietijoje. Plaukams formuoti namuose skirtos šukos turi 3 legvai keičiamus antgalius. Su formuojančiomis šukomis jūs tuo pat metu kokybiškai džiovinsite ir formuosite plaukus. Plaukų formavimo šukos turi jonizatorių, todėl plaukai daug lengviau paklus jums,...

  32,00 €
  Yra sandėlyje
 • 42,00 € Yra sandėlyje

  Modernus plaukų džiovintuvas su sensoriumi ir didelia galia

  Dėka modernių technologijų Beurer HC60 plaukų džiovintuvas, nors turi tik 1400W, tačiau sukuria tokią galią, kuri prilygsta 2000W. Tai reiškia, kad jūs suvartosite mažiau elektros energijos ir tuo pačiu turėsite galingą ir patikimą plaukų džiovintuvą. Beurer HC60 džiovintuvas plaukams valdomas pridėjus ranką ant sensoriaus – nors nepabandžius tai gali...

  42,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų