Skambinkite
>>Thomas siurblių maišeliai

Thomas siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti THOMAS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys THOMAS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. THOMAS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iThomasiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės THOMAS dulkių siurblių keičiami maišeli...
Dulkių maišeliai skirti THOMAS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys THOMAS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. THOMAS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iThomasiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės THOMAS dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus THOMAS maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas plaunančių dulkių siurblių maišelių komplektas skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
20,00 €
15,00 €

Originalūs Thomas Crooser maišeliai dulkių siurbliams....
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
19,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas popieriniai maišeliai 201 787101 Tinka Thomas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas popieriniai maišeliai 200  787100 Tinka Thomas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas popieriniai maišeliai 350  787104 Tinka Thomas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas Popieriniai maišeliai 450  787114
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
16,00 €
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai THOMAS dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus THOMAS ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos THOMAS dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs THOMAS dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai THOMAS dulkių siurbliams sukurti atsižveThomasiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų THOMAS dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu