Skambinkite
>>Siemens siurblių maišeliai

Siemens siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti SIEMENS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys SIEMENS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. SIEMENS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iSiemensiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės SIEMENS dulkių siurblių keičiami ma...
Dulkių maišeliai skirti SIEMENS siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys SIEMENS dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. SIEMENS dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iSiemensiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės SIEMENS dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus SIEMENS maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

Universalūs dulkių maišeliai skirti Siemens dulkių siurbliams...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
7,49 €
4,90 €
AKCIJA

Universalūs dulkių maišeliai skirti Siemens dulkių siurbliams...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
11,99 €
9,00 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai SIEMENS dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus SIEMENS ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos SIEMENS dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs SIEMENS dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai SIEMENS dulkių siurbliams sukurti atsižveSiemensiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų SIEMENS dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu