Šiluma kaulų nelaužo, o Beurer priduria dar, kad kokybiška šiluma yra labai jauki ir komfortiška. Vokiškos Beurer šildančios antklodės ir paklodės yra vienos populiariausių Lietuvoje ir itin kokybiškas pasirinkimas.

Šimtametė Beurer kompanijos patirtis ir koncentracija tik į išskirtinai kokybiškų ir aukščiausios klasės kūną šildančių prietaisų g...

Šiluma kaulų nelaužo, o Beurer priduria dar, kad kokybiška šiluma yra labai jauki ir komfortiška. Vokiškos Beurer šildančios antklodės ir paklodės yra vienos populiariausių Lietuvoje ir itin kokybiškas pasirinkimas.

Šimtametė Beurer kompanijos patirtis ir koncentracija tik į išskirtinai kokybiškų ir aukščiausios klasės kūną šildančių prietaisų gamybą leido sukurti maksimaliai komfortiškus ir vartotojui draugiškus šildančius prietaisus. Svarbiausia, kad visos Beurer elektrinės šildyklės yra labai saugios ir pagamintos iš kokybiškų medžiagų, todėl jas malonu liesti ir glausti prie kūno.

Šildančios elektrinės paklodės, antklodės, kojų ir kūno šildytuvai gera dovana sau ir artimajam. Ypač dabar, kai Beurer kaina dar patrauklesnė, o pristatymas trunka 1-2 darbo dienas.

Daugiau

Šiluma Yra 38 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Šildančios pagalvės

  Vokiškos Beurer HK serijos šildančios pagalvėlės yra sukurtos, kad jaukiai ir komfortiškai šildytų jūsų kūną. Elektrines šildykles galite dėti ant norimų šildyti vietų, kad šiluma padidintų kraujo cirkuliaciją, padidintų deguonies kiekį kraujyje ir taip prisidėtų prie šildomos kūno vietos gydymo ir „atsistatymo“.  Beurer šildančios pagalvės taip pat padeda atpalaiduoti pavargusius ir įsitempusius raumenis. Todėl dažnai, kaip pagalbinė priemonė gerai sveikatai yra rekomenduojama medikų.

  Visos Beurer HK šildančios pagalvėlės yra itin saugios ir kokybiškos. Elektrinis šildytuvas turi apsaugas nuo perkaitimo, o pati šildyklė automatiškai išsijungia po nustatyto laiko, todėl visiškai ne bėda jei pamiršite patys išjungti pagalvėlės. Beurer gaminamos šildančios pagalvės turi Oeko-TexStandard 100 sertifikatą, užtikrinantį aukštą medžiagų kokybę, jos ekologines ir fiziologines savybes (kokybiška tekstilė arba vilna, leidžia kūnui kvėpuoti).

  Elektrinės Beurer HK kūno šildymo pagalvėlės turi nuimamus užvalkalus, todėl juos galima plauti su skalbimo mašina ir visada palaikyti norimą švarą.

  Beurer jau nuo 1919 metų tik Vokietijoje, kuria ir gamina aukščiausio komforto ir kokybės lygio šildančias elektrines pagalvėles kūnui. Sukaupta patirtis ir griežta kokybės kontrolė leidžia šildytuvams būti itin praktiškiems ir ilgaamžiams. Beurer HK tai ne tik puikus būdas maloniai sušilti šaltesniu oru, tai kartu ir aukščiausia kokybė bei jūsų sveikatai draugiška šiluma.

  Visos Beurer šildyklėms taikoma oficiali 2 metų garantija, pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje, o atsiskaityti galite ir grynaisiais pinigais pristatymo metu, bankiniu pavedimu arba išsimokėtinai naudojantis SB lizingo paslauga. Jei tik turėsite klausimų apie Beurer šildykles visada prašome kreiptis ir mūsų konsultantai su malonu jums padės išsirinkti geriausią variantą.

  Dabar elektrinės Beurer šildančios pagalvėlės dar geresne kaina.

 • Šildančios antklodės

  Beurer HD serijos šildančios elektrinės antklodės padės jums maloniai ir komfortiškai atsipalaiduoti. Vokiškos šildančios antklodės pagamintos tik iš geriausiomis savybėmis ir ilgaamžiškumu pasižyminčių medžiagų. Reguliuojama šilumos temperatūra leis jums apsiklojus jaustis taip maloniai ir šiltai kaip tik pageidausite.

  Beurer jau nuo 1919 metų Vokietijoje Ulmo mieste gamina ir tobulina aukščiausios kokybės elektrinius kūno šildytuvus. Todėl laikydamiesi labai griežtos kokybės kontrolės siūlo itin praktiškas, saugias naudoti ir labai komfortiškas antklodes į kurias labai malonu „susisukti“ vėsiais žiemos vakarais.

  Apsiklojus Beurer elektrinėmis antklodėmis šiluma padeda atsipalaiduoti, atpalaiduoja raumenis ir padeda kraujotakai.

  Beurer HD tai puiki dovana kokybę ir šilumą vertinantiems namams.

  Šildančias Beurer antklodes turime sandėlyje, todėl užsakius pristatome per 1-2 darbo dienas. Beurer taikoma oficiali 2 metų garantija. Taip pat galite rinktis iš plačių atsiskaitymo būdų, o jei tik kiltų klausimų taip pat visada prašome kreiptis ir VokiškaIdeja.lt konsultantai su malonumu jums padės išsirinkti geriausią variantą.

  Dabar itin gera Beurer HD elektrinių šildančių antklodžių kaina.

 • Šildančios paklodės

  Vokiškos šildančios paklodės Beurer yra aukščiausios klasės komfortą ir kokybę mylinčių žmonių favoritas. Elektrinės šildančios paklodės padės vėsiais vakarais ir naktimis palaikyti jaukią ir malonią šilumą lovoje. Geros šildomos elektrinės paklodės yra pagamintos tik iš kokybiškų, alergijos nekeliančių ir ilgaamžių medžiagų. Taip pat paklodėse galite reguliuoti šilumos temperatūrą.

  Paklodės yra įvairių dydžių ir skirstomos į viengules ir dvigules. Didelėse dvigulei lovai skirtose šildančiose paklodėse rasite ir 2 šilumos reguliatorius, kad kartu su partneriu galėtumėte išsirinkti sau maloniausią miego temperatūrą.

  Beurer šildančios elektrinės paklodės yra saugios ir sertifikuotos. Todėl gali būti naudojamos ir profesionalų, medicinos įstaigose ar tiesiog būti puiki šilumą nešanti dovana.

  Garantuojame geriausią Beurer šildyklių lovai kainą Lietuvoje. Taip pat greitą pristatymą. O jei tik turėsite klausimų – visada prašome kreiptis ir parduotuvės konsultantai padės rasti jums tinkamiausią šildyklę.

  Jauki šiluma – turi būti kokybiška.

 • Šildantys batai

  Šaltą žiemos vakarą labai malonu kojas įkišti į elektrinį šildytuvą ir taip užmiršti visus dienos vargus. Beurer pėdų šildytuvai leis pajausti tikrą Vokišką komfortą ir atsipalaiduoti. Tai puiki jaukios šilumos dovana sau ar artimajam.

  Masažas ir šiluma iki pat pirštų galiukų su Beurer kojų šildytuvais (batais) atpalaiduos raumenis. Pagaminti tik iš kokybiškos, minkštos ir malonios liesti medžiagos Beurer kojų šildytuvai tapo vieni populiariausių Europoje ir laimėjo gausybę apdovanojimų už kokybę. Sukaupę beveik 100 metų patirtį Beurer inžinieriai stengiasi ištobulinti kūno šildykles iki kiekvieno mažiausio niuanso, kad jūsų kojos pajustų didžiausią elektrinės šildyklės teikiamą naudą. Nesvarbu kūdikis ar senjoras – visų pėdoms patinka kokybė.

  Akcija elektriniams Beurer kojų šildytuvams (batams) - dabar labai gera kaina.

 • Nugaros šildytuvai

  Elektrines šildyklės nugarai yra labai molonus ir efektyvus sprendimas, kai reikia atpalaiduoti nugaros raumenis. Po fizinių darbų ar ilgo laiko sedėjimo prie kompiuterio nugara yra nusipelniusi papildomo dėmesio ir šilumos.

  Aukščiausios klasės elektrinės Beurer nugaros šildyklės pagamintos iš kokybiškos ir minkštos sertifikuotos medžiagos, todėl jas malonu glausti prie kūno. Reguliuojamo stiprumo šildytuvas nugarai leis jums asmeniškai pasirinkti geriausią ir maloniausią temperatūrą.

  Beurer jau beveik 100 metų tik Vokietijoje gamina aukštos klasės komforto techniką. Todėl sukaupę ilgametę patirtį ir gausybę klientų ir profesionalų įvertinimų pristato puikias nugaros šildykles.

  Akcija. Dabar elektrinės Beurer šildyklės nugarai dar geresne kaina.

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 38 dalykų
 • Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  72,00 € 88,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  160 x 150 cm dvigulė elektrinė šildanti paklodė. Atskirai reguliuojama zonų temperatūra

  1 Atsiliepimas

  Labai didelė šildanti paklodė Beurer UB56 XXL nenuvils šilto ir jaukaus miego gerbėjų. Iš švelnaus vilnos audinio pagaminta paklodė turi 12 valandų miego programą su automatiškai mažėjančios temperatūros funkcija. Nuo perkaitimo šią paklodę saugo BSS sistema, ją taip pat galima skalbti žemos temperatūros vandenyje (30 laipsnių). Puikiai tinka žmonėms,...

  72,00 € 88,00 €
  Yra sandėlyje
 • Galima skalbti skalbyklėje ir taip lengvai palaikytu švarą Galima plauti skalbyklėje

  Japoniškas Shiatsu masažas Japoniškas Shiatsu masažas

  Kokybiška ir maloni liesti, minkšta medžiaga tinkama net kūdykiams Kokybiška ir maloni liesti medžiaga tinkama net kūdykiams

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  47,99 € 57,99 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Itin malonus Shiatsu masažuoklis ir šildyklė pėdoms viename. Aukščiausia kokybė ir geriausia dovana

  1 Atsiliepimas

  Kojų šildytuvas Beurer FMW50 taip pat turi galimybę pasiūlyti Shiatsu masažo programą. Ir didžiausioms kojoms tinkantis šildiklis atpalaiduos kojų raumenis ir sušildys atšalusias pėdas. Masažu ir šildytuvu galima džiaugtis tiek atskirai, tiek kartu. Itin minkštas ir švelnus audinys. Malonus pėdų masažas visus metus, o šaltuoju metu laiku rekomenduojame...

  47,99 € 57,99 €
  Yra sandėlyje
 • Kokybiška ir maloni liesti, minkšta medžiaga tinkama net kūdykiams Kokybiška ir maloni liesti medžiaga tinkama net kūdykiams

  Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  41,99 € 46,99 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Nugaros ir kaklo elektrinė šildyklė puikiai prisitaiko prie jūsų kūno formos

  1 Atsiliepimas

  Minkštas ir odai švelnus nugaros ir kaklo šildytuvas Beurer HK 58 Cosy pagamintas iš medžiagos, leidžiančios odai laisvai kvėpuoti ir tuo pačiu pajusti neeilinį komfortą. Reguliuojamos temperatūros šildytuvas turi šešis skirtingus temperatūrų nustatymus ir yra absoliučiai apsaugotas nuo perkaitimo. Didelis nugaros ir kaklo šildytuvo pliusas – jis yra bene...

  41,99 € 46,99 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Beurer kaklo ir nugaros elektrinė šildyklė prisitaiko prie jūsų pečių formos Beurer kaklo ir nugaros elektrinė šildyklė prisitaiko prie jūsų pečių formos

  Jauki šiluma padeda nuimti tempimo jausmą nuo pečių, kaklo ir nugaros. Elektrinė šildyklė Jauki šiluma padeda nuimti tempimo jausmą nuo pečių, kaklo ir nugaros. Elektrinė šildyklė

  37,69 € 47,69 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Aukštos klasės kaklo ir nugaros šildyklė iš Vokietijos. Maloniai šildo ir prisitaiko prie jūsų

  1 Atsiliepimas

  Šildanti pagalvėlė Beurer HK 54 sukurta būtent kaklui ir pečiams. Labai greitai įšylantis šildytuvas pagamintas iš odai draugiškos, švelnios ir minkštos medžiagos, taip pat prisitaiko prie įvairių matmenų. Puikiai tinka malšinant raumenų skausmus.

  37,69 € 47,69 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  100 vatų infraraudonųjų spindulių lempos sveikatinimui galia 100 vatų infraraudonųjų spindulių lempos sveikatinimui galia

  Reguliuojamas infraraudonųjų spindulių lempos pasvyrimo kampas Reguliuojamas infraraudonųjų spindulių lempos pasvyrimo kampas

  Infraraudonųjų spindulių šviesa ir šildymas padeda peršalus ir atpalaiduojant raumenis Infraraudonųjų spindulių šviesa ir šildymas padeda peršalus ir atpalaiduojant raumenis

  17,00 € 20,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Kompaktiška infraraudonųjų spindulių lempa padės įveikti peršalimą. Pagaminta Vokietijoje

  Kompaktiška infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL19 numalšins raumenų įtampą ir lengvus nušalimus. Raminanti infraraudonųjų spindulių šviesa stimuliuoja kraujotaką, malšina skausmą. Tai sertifikuotas medicininės paskirties produktas, naudojamas viso kūno raumenų gydymo ir atstatymo procesuose. Infraraudonieji spinduliai taip pat turi atpalaiduojantį...

  17,00 € 20,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  29,90 € 35,90 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  130 x 75 cm šildanti paklodė. Labai gera Beurer šildančios paklodės kaina

  Vilnonė šildanti paklodė Beurer TS 19 yra apsaugota nuo perkaitimo ir turi tris šildymo lygius. Ją galima skalbti 30 laipsnių temperatūros vandenyje. Dėl puikios kainos ir aukštos kokybės ši elektrinė viengulė paklodė tapo viena populiariausių ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Lengvai reguliuojama paklodės šiluma leis maloniai jaustis šaltais...

  29,90 € 35,90 €
  Yra sandėlyje
 • Integruotas laikmatis Integruotas laikmatis

  Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Elektrinė šildoma paklodė su guma, daugiau jokio slidimo lovoje iš vietos Elektrinė šildanti paklodė su guma, daugiau jokio slidimo lovoje iš vietos

  77,00 € 92,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Elektrinė šildoma paklodė su guma, todėl neslysta nuo lovos + laikmatis

  1 Atsiliepimas

  Minkšto ir malonaus mikropluošto šildanti paklodė Beurer UB100 puikiai tinka alergiškiems žmonėms! Paklodė taip pat pasižymi įvairialypiu temperatūros nustatymu ir BSS apsauga nuo perkaitimo. Puikus pasirinkimas miegaliams, nes paklodėje yra automatinio išsijungimo funkcija. Taip pat tai yra praktiškai vienintėlė rinkoje šildanti paklodė, kuri yra...

  77,00 € 92,00 €
  Yra sandėlyje
 • Kokybiška ir ilgaamžė Ličio baterija, pakraunamas akumuliatorius Kokybiška ir ilgaamžė Ličio baterija, pakraunamas akumuliatorius

  Kokybiška ir maloni liesti, minkšta medžiaga tinkama net kūdykiams Kokybiška ir maloni liesti medžiaga tinkama net kūdykiams

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  46,99 € Yra sandėlyje

  Šildomas elektrinis nugaros diržas su pakraunama baterija, kuri be perstojo dirba ir padeda nugarai 4 valandas

  Dabar šalti rudens ir žiemos vakarai gali būti daug malonesni, nes šildantis diržas Beurer HK72 Akku gali būti nešiojamas po drabužiais netgi lauke! Šildytuvas lankstus ir minštas, tad jį lengva nešioti, jo visiškai nesimato po drabužiais, greit įšyla. Pakrauta ličio jonų baterija gyvuoja iki 4 valandų. Keturi temperatūros nustatymai visuomet užtikrins,...

  46,99 €
  Yra sandėlyje
 • Galinga dienos šviesos lempa su 10000 LUX šviesos stiprumu. Antidepresinė šviesa gerai nuotaikai ir atmosferai Galinga dienos šviesos lempa su 10000 LUX šviesos stiprumu. Antidepresinė šviesa gerai nuotaikai ir atmosferai

  Antidepresinės Beurer dienos šviesos lempos plotas 31x45 cm Antidepresinės Beurer dienos šviesos lempos plotas 31x45 cm

  Antidepresinės Beurer dienos šviesos lempos plotas 31x45 cm Antidepresinės Beurer dienos šviesos lempos plotas 31x45 cm

  Beurer tl60 dienos šviesos lempa lengai pastatoma, gražaus dizaino, šviečia ryškiai, tačiau neakina Beurer tl60 dienos šviesos lempa lengai pastatoma, gražaus dizaino, šviečia ryškiai, tačiau neakina

  68,00 € Yra sandėlyje

  Galinga antidepresinė dienos šviesos lempa padės žiemos vakarais jaustis jaukiai ir maloniai tarsi po natūralia pavasario saule

  1 Atsiliepimas

  Dienos šviesą simuliuojanti lempa Beurer TL60 padeda gydyti su žiemos depresija susijusias ligas ir suteikia galimybę džiaugtis dienos šviesa ir maža elektros sąnauda. Naudojama kaip ir įprastiniai šviestuvai.

  68,00 €
  Yra sandėlyje
 • Aukšta medžiagos kokybė, kuri atitinka Oeko Tex standartus Aukšta medžiagos kokybė, kuri atitinka Oeko Tex standartus

  Medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės Medžiaga pagaminta iš aukštos kokybės medvilnės

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  47,00 € 52,00 € Yra sandėlyje

  150 x 80 cm dydžio elektrinė šildanti paklodė iš kokybiškos medvilnės

  Šildanti paklodė Beurer UB33 yra pagaminta iš medvilnės (viršutinė dalis) ir sintetinės vilnos (apatinė dalis). Paklodė turi tris temperatūros nustatymus ir BSS apsaugą nuo perkaitimo. Šią šildančią paklodę galima plauti rankomis.

  47,00 € 52,00 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • Aukšta medžiagos kokybė, kuri atitinka Oeko Tex standartus Aukšta medžiagos kokybė, kuri atitinka Oeko Tex standartus

  Galima skalbti skalbyklėje ir taip lengvai palaikytu švarą Galima plauti skalbyklėje

  Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  69,00 € Yra sandėlyje

  Šildanti elkektrinė antklodė su 6 temperatūros nustatymais. 180 x 130 cm dydžio

  Elektrinė šildanti antklodė Beurer HD90 yra jungiama į elektros lizdą, o jos temperatūra reguliuojama valdymo pulteliu. Elektrinė antklodė apsaugota nuo perkaitimo ir automatiškai išsijungia po 3 valandų. Pagaminta iš specialaus mikropluošto, kurio dėka oda kvėpuoja laisvai.

  69,00 €
  Yra sandėlyje
 • Geriausias metų produktas 2015-2016 Geriausias metų produktas 2015-2016

  Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga Kvėpuojanti ir odai draugiška medžiaga

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  69,00 € 109,00 € Yra sandėlyje

  Dvivietė 150x160 cm dydžio šildanti elektrinė paklod, kurioje kiekvienas iš partnerių gali pasirinkti norimą temperatūrą atskirai

  Vokiška Beurer UB 68 XXL dvigulė šildoma paklodėyra pripažinta geriausia 2016 metais Europoje. Dviejų vietų šildanti paklodė su 2 dviem šilumos pulteliais skirtais skirtingos lovos pusėms temperatūrai reaguliuoti. Šildančios paklodės dydis 150 cm  x 160 cm. Beurer UB68XXL šildanti paklodė yra itin saugi. Speciali tekstilinė medžiaga leidžia odai kvepuoti,...

  69,00 € 109,00 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 38 dalykų