Skambinkite
>>>Plaukų džiovintuvai Moser

Plaukų džiovintuvai Moser

Moser profesionalams skirti plaukų džiovintuvai iš Vokietijos. Tai išskirtinai aukštos kokybės ir premium patikimumo plaukų džiovintuvai, kurie skirti naudoti kirpyklose, grožio salonuose ar kokybę vertinančiuose namuose. Nuo 1919 metų Moser Vokietijoje gaminamos fenai yra numeris 1 pasirinkimas Europoje ir ypač vertinami už kokybę. Jeigu turite...
Moser profesionalams skirti plaukų džiovintuvai iš Vokietijos. Tai išskirtinai aukštos kokybės ir premium patikimumo plaukų džiovintuvai, kurie skirti naudoti kirpyklose, grožio salonuose ar kokybę vertinančiuose namuose. Nuo 1919 metų Moser Vokietijoje gaminamos fenai yra numeris 1 pasirinkimas Europoje ir ypač vertinami už kokybę. Jeigu turite klausimų dėl Moser plaukų džiovintuvų  – visada prašome kreiptis ir pasistengsime padėti rasti geriausią sprendimą namams ir profesionaliam naudojimui.  
Rūšiuoti pagal:

 Nėra aktyvių prekių.

Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Daugelis Moser plaukų priežiūros prietaisų yra sandėlyje, todėl užsakius pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje. Vilniaus parduotuvėje užsakius galima atsiimti dar greičiau.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu