Skambinkite
Garantija ir prekių grąžinimas

Garantija ir grąžinimas

1)      visoms prekėms, taikoma standartinė 2 metų garantija.

2)      kadangi prekės yra tik originalios, naujos ir su garantija - garantinį aptarnavimą atlieka gamintojų numatyti garantiniai centrai visoje Lietuvoje (centrų sąrašą rasite vos žemiau).

3)      visas prekes galime apdrausti arba pratęsti jų garantijos laikotarpį iki 7 metų, naudojantis mūsų partnerio  http://warranty.expert/lithuania/ draudimais. Plačiau apie tai ir kada protinga tai padaryti skaitykite ČIA.

4)      kadangi Beurer ir Thomas pasižymi kokybe, garantinių prekių % yra itin mažas. Tačiau jei ir kiltų kėblumų, pažadame jums, kad viską išspręsime kiek galėdami greičiau ir operatyviau.


Garantinį aptarnavimą prekės ženklams THOMAS, BEURER teikia specializuotas centras Thomas serviso centras J. Baltrušaičio g. 11 Vilniuje. 

Thomas servisas --> http://thomas-servisas.lt/

Jeigu prekė sunkesnė negu 10kg - jos pristatymu į servisą turi rūpintis pardavėjas ir gamintojas. Todėl kilus bėdų kreipkitės ir greitai pasistengsime padėti išspręsti jūsų problemas.

Jei turite klausimų, susijusių su garantiniu aptarnavimu, kreipkitės el. paštu info@vokiskaideja.lt arba telefononu +37066999910. 

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo pirkimo, asmeniškai pristatant mums arba apmokant jos transportavimo išlaidas. Prekė turi būti nenaudota, originalioje pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinant nenaudotą prekę - turite pateikti laisvos formos raštą (el. paštu arba raštu), kuriame būtų nurodyta grąžinimo priežastis. Ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prekės grąžinimo - grąžinsime už prekę sumokėtus pinigus. 

GARANTIJA GALI NEGALIOTI ŠIAIS ATVEJAIS:

Standartinis garantinis terminas: 24 mėnesių negalioja gedimams, kurie atsirado dėl netinkamo naudojimo, įprasto nusidėvėjimo, mechaniniams pažeidimams, taip pat defektams, kurie turi nereikšmingą įtaką prietaiso vertei arba veikimui.

Baterijoms ir akumuliatoriams gali būti taikomas trumpesnis garantinis laikotarpis, nurodomas gamintojo.

Savaime nusidėvinčioms dalims ir antgaliams, garantija nėra taikoma. Jeigu prietaiso antgalis kokybiškas ir jo funkcija suprastėjo dėl naudojimo, tai nėra garantinis atvejis.