Vokiški aukščiausios kokybės Beurer sveikatos prietaisai skirti kokybiškai ir tiksliai sveikatos priežiūrai. Šimtametė Beurer patirtis leidžia užtikrinti maksimalų saugumą,  nepriekaištingą surinkimo kokybę ir labai paprastą bei tikslų naudojimą namuose.

Nuo Vokiško kraujospūdžio matuoklio iki inhaliatoriaus ar infraraudonųjų spindulių lempos – ...

Vokiški aukščiausios kokybės Beurer sveikatos prietaisai skirti kokybiškai ir tiksliai sveikatos priežiūrai. Šimtametė Beurer patirtis leidžia užtikrinti maksimalų saugumą,  nepriekaištingą surinkimo kokybę ir labai paprastą bei tikslų naudojimą namuose.

Nuo Vokiško kraujospūdžio matuoklio iki inhaliatoriaus ar infraraudonųjų spindulių lempos – visa Beurer prodiusuota yra išskirtinai kokybiška ir skirta tai vertinantiems žmonėms. Platus pasirinkimas leidžia rasti geriausią prietaisą, o Beurer vardas tai yra geriausia dovana sau arba artimajam, nes tik kokybiškas sveikatos prietaisas pateisins jūsų viltis.

Daugiau

Sveikata Yra 44 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Termometrai

  Beurer bekontakčių elektrinių termometrų pliusai:

  1) Pagaminta Vokietijoje
  2) Saugumas. Gerą termometrą sunku sudaužyti. Taip pat sudėtyje nėra pavojingų ir sveikatai kenksmingų medžiagų, tokių kaip gybsidabris.
  3) Greitas. Labai trumpas temperatūros matavimo laikas.
  4) Patogu naudotis termometru. Lengva įskaityti matavimo rezultatus.
  5) Bekontakčiai elektroniniai termometrai sugeba atsiminti matavimo rezeultatus ilgą laiką.
  6) Gali rodyti matavymus pagal jūsų norimą skalę (Celsijus, Farenheitas...)
  7) Termometrai su apšvietimu, todėl galima naudoti ir tamsoje.
  8) Galima pamatuoti miegančio žmogaus temperatūrą.
  9) Su bekontakčiu infraraudonųjų spindulių termometru galima pamatuoti daiktų temperatūrą.
  10) Patogu matuoti kūdikių ir vaikų temperatūrą.
  11) Labiau higieniški termometrai.
  12) Maža temperatūros matavimo paklaida.
  13) Sertifikuoti ir kliniškai patvirtinti termometrai.

  Naudojantis bekontakčiu elektriniu termometru privaloma tai daryti laikantis instrukcijoje nurodytų sąlygų. Todėl su termometru komplekte rasite ir aiškią Lietuvišką instrukciją su paveiksliukais ir tiksliais nurodymais.

  Populiariausias bekontaktis termometras Beurer FT90 yra laimėjęs gausybę apdovanojimų ir yra vertimanams profesionalų ir ypač vaikučius auginančių tėvų.

 • Raumenų stimuliatoriai
 • Inhaliatoriai

  Peršalimo ligoms ir astmai gydyti rekomenduojame Vokiškus Beurer inhaliatorius. Sertifikuoti ir aukščiausios kokybės inhaliatoriai yra efektyvūs, tačiau paprasti naudoti, todėl puikiai tinka namuose.

  Nors kartais gali atrodyti, kad inhaliatorius gali turėti tik žmonės, kurie serga rimtomis kvėpavimo takų ligomis, tačiau realybėje geras inhaliatorius yra rekomenduojamas visiems. Jei tik pajaučiate peršalimo simptomus. Daug geriau atlikti kelias inhaliacijos procedūras ligoms dar net neparodžius savo tikrojo veido, nei paskui gydytis vaistais. Taigi rekomenduojame inhaliatorių turėti namuose ir esant galimam pavojui – užkirsti kelią kosuliui ir kitiems nemalonumams ir gyventi sveikiau, su mažiau vaistų.

  Vaikai ir ypač mažiausieji inhaliatorius gali naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra.

 • Spaudimo matuokliai

  Vokiški Beurer kraujospūdžio matuokliai yra aukštos klasės, patikimi ir ilgaamžiai kraujo spaudimo matavimo aparatai, kurie vertinami profesionalų ir savo sveikata besirūpinančių žmonių namuose.

  Platus Beurer kraujospūdžio aparatų ir jų tipų pasirinkimas leidžia išsirinkti jums patogiausią ir geriausią matuoklį. Galite rinktis iš šių automatinių kraujo spaudimo aparatų tipų:
  1) Žąstinis kraujo spaudimo aparatas (dedamas aukščiau alkūnės, žemiau peties). Žąstiniai kraujospūdžio matuokliai laikomi patikimiausiais ir tiksliausiais.
  2) Riešinis kraujo spaudimo aparatas (dedamas ant rankos, žemiau plaštakos). Kraujospūdžio aparatai, kurie dedami ant riešo yra patogiausi užsidėti ir naudoti.

  Dauguma Beurer kraujospūdžio matavimo aparatų turi širdies aritmijos funkciją ir perspėja apie sutrikimus, kraujo spaudimo matavimo atmintį, garsinį signalą, gali atskirti rytinio ir vakarinio matavimo kraujo rodiklius. Taip pat patys išmaniausi kraujospūdžio matuokliai visą informaciją gali iškart perduoti tiesiai į jūsų mobilų telefoną.

  Beurer kraujospūdžio matuokliai pasižymi patogiu ir aiškiu valdymu. Taip pat dideliu ir aiškiu ekranu. Todėl pamatuotus kraujo spaudimo rodiklius visada matysite aiškiai ir patogiai (ypač patogu senjorams).

  Visi Beurer kraujo spaudimo aparatai yra sertifikuoti ir turi aukščiausią savo kokybę patvirtinančius tyrimus ir dokumentus. Dauguma pagrindinių su širdies veikla ir ligomis Europoje autoritetingų susijusių asociacijų (tokių, kaip European Society of hypertension ir kitos) taip pat yra patvirtinusios Beurer kraujo matavimo prietaisų efektyvumą ir tikslumą, bei rekomenduoja būtent šį Vokietijos sveikatos technikos gamintoją. + praktiškai kiekvienais metai Beurer laimi prestižinus apdovanojimus už geriausius kraujospūdžių matuoklius, jų funkcionalumą, patikimumą, kokybę ir dizainą.

  Beurer jau nuo 1919 metų tik Vokietijoje gamina aukščiausios klasės kraujo spaudimo matuoklius kokybei reikliems žmonėms namuose ir profesionalams.

 • Oro drėkintuvai/valytuvai
 • Sportas
 • Miego Sensoriai
 • Infraraudonųjų...
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 44 dalykų
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Beurer miego sensorius. Savo miego ekspertams ir megėjams Beurer miego sensorius. Savo miego ekspertams ir megėjams

  149,00 € 220,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Miego sensorius tiria ir informuoja jus apie jūsų miego kokybę ir kaip ją pagerinti. Įdomu ir paprasta naudotis

  1 Atsiliepimas

  Pažinkite savo miegą, jis brangus ir supratus jį jausitės žvalesni ir labiau pailsėją. Beurer SE80 miego jutiklis dar vadinamas miego sensoriumi, jums miegant įvertins jūsų širdies darbą, kvėpavimą, kaip dažnai judate miego metu. Duomenys išsisaugo atmintyje, pateikiamos rekomendacijos, tad galite ilgainiui labai paprastai analizuoti ir matyti kaip...

  149,00 € 220,00 €
  Yra sandėlyje
 • Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Elektrodai ir impulsai tinka nugaros ir pečių elektrostimuliacijai Elektrodai ir impulsai tinka nugaros ir pečių elektrostimuliacijai

  Elektrodai ir impulsai tinka kojų ir kelių (raiščių) elektrostimuliacijai Elektrodai ir impulsai tinka kojų ir kelių (raiščių) elektrostimuliacijai

  Elektrodai ir impulsai tinka rankų ir raumenų elektrostimuliacijai Elektrodai ir impulsai tinka rankų ir raumenų elektrostimuliacijai

  73,00 € 85,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Elektrostimuliatorius tinka nugaros, kelių, raiščių ir raumenų rebilitacijai

  Beurer EM41 – elektroninis raumenų stimuliatorius su keturiais prie odos limpančiais elektrodais, trisdešimt iš anksto suprogramuotų funkcijų bei dvidešimt individualių masažo programų. Raumenų stimuliatoriaus galimybės pakankamai plačios – nuo raumenų skausmo malšinimo/pašalinimo ir atpalaiduojančio masažo iki raumenų stiprinimo ir atstatymo. Galima...

  73,00 € 85,00 €
  Yra sandėlyje
 • Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija

  Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  26,00 € 42,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Tradicinis kraujo spaudimo matavimo aparatas pagamintas Vokietijoje

  1 Atsiliepimas

  Visiškai automatizuotas kraujospūdžio matuoklis riešui Beurer BC30 turi didžiulį, liečiamą LCD ekraną. Matuoklis taip pat turi 40 atminties vietų trims skirtingiems žmonėms. Beurer BC30 taip pat skaičiuoja paskutinių trijų matavimų vidurkį bei fiksuoja širdies aritmiją.

  26,00 € 42,00 €
  Yra sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  100 vatų infraraudonųjų spindulių lempos sveikatinimui galia 100 vatų infraraudonųjų spindulių lempos sveikatinimui galia

  Reguliuojamas infraraudonųjų spindulių lempos pasvyrimo kampas Reguliuojamas infraraudonųjų spindulių lempos pasvyrimo kampas

  Infraraudonųjų spindulių šviesa ir šildymas padeda peršalus ir atpalaiduojant raumenis Infraraudonųjų spindulių šviesa ir šildymas padeda peršalus ir atpalaiduojant raumenis

  17,00 € 20,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Kompaktiška infraraudonųjų spindulių lempa padės įveikti peršalimą. Pagaminta Vokietijoje

  Kompaktiška infraraudonųjų spindulių lempa Beurer IL19 numalšins raumenų įtampą ir lengvus nušalimus. Raminanti infraraudonųjų spindulių šviesa stimuliuoja kraujotaką, malšina skausmą. Tai sertifikuotas medicininės paskirties produktas, naudojamas viso kūno raumenų gydymo ir atstatymo procesuose. Infraraudonieji spinduliai taip pat turi atpalaiduojantį...

  17,00 € 20,00 €
  Yra sandėlyje
 • Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Inhaliuojant galima naudoti kvapus ir aliejus. Aroma terapija Inhaliuojant galima naudoti kvapus ir aliejus. Aroma terapija

  Galima pasirinkti vieną iš dviejų nustatymų Galima pasirinkti vieną iš dviejų nustatymų

  Veido sauna aktyviai odos priežiūrai ir inhaliacijoms Veido sauna aktyviai odos priežiūrai ir inhaliacijoms

  29,99 € 39,99 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Vokiška veido sauna ingaliatorius. Reguliuojamas stiprumas ir galima naudoti kvapniuosius aliejus

  3 Atsiliepimas

  Beurer FS50 – inhaliatorius ir veido sauna viename. Tinka intensyviai veido priežiūrai – drėkina odą, atveria ir išvalo poras, atpalaiduoja. Patogus dizainas leidžia įrenginiu naudotis labai lengvai.

  29,99 € 39,99 €
  Yra sandėlyje
 • Beurer Mesh technologija Beurer Mesh technologija

  Kaukė tinkanti suaugusiems Kaukė tinkanti suaugusiems

  Kaukė tinkanti vaikams Kaukė tinkanti vaikams

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  73,69 € 93,69 € Turime Vilniaus sandelyje
  Akcija!

  Galingas, tačiau mažas ir kompaktiškas inhaliatorius puikiai tinka nešiotis su savimi ar kelionėms

  Mažas ir kompaktiškas inhaliatorius Beurer IH50 naudoja vibruojančios membranos technologiją viršutinių bei apatinių kvėpavimo takų gydymui, pasižymi itin efektyviu ir trumpu inhaliavimo laiku. Puikiai tinka vaikams. Lengvai valomas ir dezinfekuojamas. Tinka kelionėse. O svarbiausia padeda jums susidoroti su daugelio kvepavimo takų ligų (peršalimas,...

  73,69 € 93,69 €
  Turime Vilniaus sandelyje
 • Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras Beurer FT 90 Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras Beurer FT 90

  40,00 € Turime Vilniaus sandėlyje
  Akcija!

  Vokiškas tvirtas ir patikimas bekontaktis termometras puikiai tinka vaikų ir suaugusių temperatūrai matuoti

  2 Atsiliepimas

  Vokiškas kontakto nereikalaujantis klinikinis termometras Beurer FT90 yra tikslus, higieniškas ir saugus pasirinkimas. Puikiai tinka mažų vaikų ar kūdikių temperatūrai išmatuoti. Dideliame LCD ekrane taip pat galima matyti 60 paskutiniųjų temperatūros matavimų istoriją. Infraraudonųjų spindulių termometras tiksliai ir greitai parodys kūno arba objekto...

  40,00 €
  Turime Vilniaus sandėlyje
 • Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  Beurer oro valytuvas drėkintuvas per vandenį valo kambario orą ir sulaiko dulkes, alergenus ir įvarius kvapus Beurer oro valytuvas drėkintuvas per vandenį valo kambario orą ir sulaiko dulkes, alergenus ir įvarius kvapus

  Oro drėkintuvas valytuvas Beurer LW220 geriausiai tinka patalpoms iki 40 kvadratiniu metru drėkinti ir valyti orą Oro drėkintuvas valytuvas Beurer LW220 geriausiai tinka patalpoms iki 40 kvadratiniu metru drėkinti ir valyti orą

  178,00 € 228,00 € Yra sandėlyje
  Akcija!

  Vokiškas oro valytuvas kartu palaiko ir norimą oro drėgnumą kambaryje. Geriausias patalpoms iki 40 kvadratinių metrų

  Oro drėkintuvas Beurer LW220 ne tik drėkina orą, bet ir jį nepriekaištingai išvalo! Šis įrenginys ypač gerai susidoroja su dulkėmis, žiedadulkėmis, gyvūnų plaukais ir nemaloniais kvapais naudojant šalto išgarinimo metodą, kuomet įtraukiamas oras prafiltruojamas per drėkinimo diskus, ant kurių pasilieka visi nešvarumai. Automatiškai susireguliuojantis...

  178,00 € 228,00 €
  Yra sandėlyje
 • Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija

  Beurer sveikatos ir gerbūvio prietaisas Beurer sveikatos ir gerbūvio prietaisas

  Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas Kliniškai ištestuotas ir patvirtintas efektyvumas

  Kokybę patvirtina Europos Hypertenzijos Asociacija Kokybę patvirtina Europos Hypertenzijos Asociacija

  49,00 € Yra sandėlyje

  Kliniškai patvirtintas Beurer kraujospūdžio matuoklio tikslumas ir efektyvumas

  Elektroninis kraujospūdžio matuoklis su dideliu LCD ekranu Beurer BM44 maunamas ant viršutinės rankos dalies ir yra labai lengvai naudojamas – pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo. Visiškai automatizuotas įrenginys rodo pulsą, sistolinį kraujo spaudimą ir t.t. Didelis ir lengvai skaitomas ekranas bei kraujospūdžio matavimas 1 pasapudimu užtikrina greitą,...

  49,00 €
  Yra sandėlyje
 • Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija Arrhythmia detection funkcija įspėja, kai yra širdies aritmija

  HealthManager programelė leidžia susieti prietaisą su telefonu HealthManager programelė leidžia susieti prietaisą su telefonu

  Taikoma oficiali 2 metų garantija Taikoma oficiali 2 metų garantija

  Beurer kokybė pagaminta Vokietijoje Beurer pagaminta Vokietijoje

  72,00 € Yra sandėlyje

  Visiškai automatinis kraujo spaudimo matuoklis, kurio duomenis lengvai galima perkelti ir analizuoti kompiuteryje

  Stilingas, visiškai automatinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM58 su lietimui jautriu LCD ekranu automatiškai išsaugo duomenis, skaičiuoja duomenų vidurkius, paprastas ir patogus valdymas.

  72,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 44 dalykų