Skambinkite
>>AEG siurblių maišeliai

AEG siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti AEG siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys AEG dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. AEG dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iAEGiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės AEG dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams i...
Dulkių maišeliai skirti AEG siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys AEG dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. AEG dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iAEGiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės AEG dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus AEG maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
11,99 €
8,99 €
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
7,99 €
4,99 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai AEG dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus AEG ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos AEG dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs AEG dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai AEG dulkių siurbliams sukurti atsižveAEGiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų AEG dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu