Skambinkite
>>Electrolux siurblių maišeliai

Electrolux siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti ELECTROLUX siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys ELECTROLUX dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. ELECTROLUX dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iElectroluxiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės ELECTROLUX dulkių siurb...
Dulkių maišeliai skirti ELECTROLUX siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys ELECTROLUX dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. ELECTROLUX dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iElectroluxiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės ELECTROLUX dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus ELECTROLUX maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
11,99 €
8,99 €
AKCIJA

„S-bag“ yra universalus dulkių maišelių standartas, skirtas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
7,99 €
4,99 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai ELECTROLUX dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus ELECTROLUX dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos ELECTROLUX dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs ELECTROLUX dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai ELECTROLUX dulkių siurbliams sukurti atsižveElectroluxiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų ELECTROLUX dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu