Skambinkite
Apie mus

Apie mus

VokiskaIdeja.lt - Specializuota vokiškų Thomas dulkių siurblių ir Beurer gerbūvio prekių parduotuvė Lietuvoje. Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir garantijas.

Tokie Europos gamintojai, kaip Thomas ir Beurer,- vardai jau įrodę savo vertę, o kartu tai garantuoja aukščiausią prietaisų kokybę. Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir visas garantijas.

Kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti Jums tai, kas paverčia gyvenimą lengvesniu ir patogesniu. Mes visuomet padėsime išsirinkti geriausią, jūsų laiką bei pinigus taupantį variantą.

Su vokiška technika sėkmingai dirbdami nuo 2013 metų, kuo toliau tik dar labiau džiaugiamės ir didžiuojamės matydami Jūsų šypsenas, skaičiuodami Jūsų sutaupytą laiką ir švęsdami mažas ir dideles pergales Jūsų namuose.  

Dirbdami su vokiška technika ir bendraudami su žmonėmis praleidome tūkstančius valandų. Per tą laiką tvirtai įsitikinome, jog mūsų siūloma technika puikiai tarnauja ne tik mokslinėse laboratorijose ir medicinos įstaigose, kuriose reikalaujama preciziško tikslumo, ar sporto klubuose, kur technika privalo būti patvari ir ištverminga. Jūsų dėka supratome, jog itin svarbią vietą ši technika randa būtent kokybę vertinančiuose namuose.

Mūsų kredo – „Skirta Jums, taip lengva ir kokybiška“.

Ačiū, kad aplankėte mūsų parduotuvę. Visada prašome kreiptis net ir kilus menkiausiems klausimams. Tikrai su malonumu padėsime rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Partneriai:

Warranty partner
SB Lizingas partner
Venipak partneriai

Taip pat visada galite kreiptis jei ieškote buitinės technikos ar dovanų. Turime daugiau nei 10 specializuotų įvairiausių sričių parduotuvių ( fotoepliatoriai , Thomas dulkių siurbliai, Beurer kūno masažuokliai, Braun Barzdaskutės ir daugelis kitų), todėl visada pasistengsime padėti rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kokybišką sprendimą.