Skambinkite
>>Bosch siurblių maišeliai

Bosch siurblių maišeliai

Dulkių maišeliai skirti BOSCH siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys BOSCH dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. BOSCH dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iBoschiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės BOSCH dulkių siurblių keičiami maišeliai si...
Dulkių maišeliai skirti BOSCH siurbliams. Vokiški ir geriausiais Europoje pripažinti siurblių maišeliai tinkantys BOSCH dulkių siurbliams dabar patrauklia kaina. BOSCH dulkių siurblių maišeliai tarnauja dar iBoschiau, nes yra daugiasluoksniai ir taip neleidžia maišeliui užsikimšti. Aukščiausios kokybės BOSCH dulkių siurblių keičiami maišeliai siurbliams internetu ir parduotuvėje. Kreipkitės ir mūsų konsultantai padės rasti jūsų siurbliui tinkamus BOSCH maišelius.
Rūšiuoti pagal:
AKCIJA

Dulkių maišeliai skirti Bosch dulkių siurbliams su maišeliu....
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
7,49 €
4,90 €
AKCIJA

Dulkių maišeliai skirti Bosch dulkių siurbliams su maišeliu....
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
11,99 €
9,00 €
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Maišiukai BOSCH dulkių siurbliams Daugiau nei 40 metų patirties gaminant aukščiausios klasės priedus BOSCH ir kitų gamintojų dulkių siurbliams. Vokietijos vartotojų organizacija "Stiftung Warentest", 2016 m. liepos mėnesį atlikus bandymus su skirtingų gamintojų dulkių siurblių maišeliais, pripažino šiuos BOSCH dulkių siurblių maišelius geriausiais. Universalūs BOSCH dulkių siurblių maišiukai labai gerai surenka ir sulaiko purvą, dulkes, alergenus ir gyvūnų plaukus, todėl valant namus jie yra patikimi dulkių siurblių padėjėjai. Maišeliai BOSCH dulkių siurbliams sukurti atsižveBoschiant į vartotojų poreikius bei naujausias rinkoje technologijas, todėl juos labai paprasta naudoti, jie pasižymi patvarumu bei funkcionalumu.  Susisiekite su mumis ir patarsime, kuris maišelis tinkamas jūsų BOSCH dulkių siurbliui.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu