THOMAS Perfect Air Allergy Pure

Nauja prekė

Vokiškas Thomas Perfect Air Allergy (Pure) dulkių siurblys yra pripažintas vienu geriausiu siurblių su vandens filtru, kovai su alergija. Trijų skirtingų filtrų (mikrofiltras, vandens filtras ir HEPA 13) dėka yra išgaunamas 100% rezultatas, kurį patvirtino ne tik laboratoriniai tyrimai, tačiau ir aukščiausią „A“ kokybę suteikė Vokietijos alergologai (DHA = German Skin and Allergy Support). Labai svarbu, kad dulkių siurblys kartu valo ne tik grindis, bet ir orą. Todėl dulkės ir alergenai būna pašalinami, o oras tampa lengvesniu, švaresniu ir gaivesniu. Dabar ypač patraukli Thomas Perfect kaina.

Smulkiau

242,99 €

-40,00 €

282,99 € • Pristatome per 1 - 2 darbo dienas visoje Lietuvoje, Vilniuje per 24 valandas
 • Galima atsiskaityti grynaisiais pristatymo metu (nemokamai), SB lizingu arba bankiniu pavedimu
 • Taikoma oficiali garantija 2 metai, galima pratęsti iki 7 metų
 • Garantuojame geriausią kainą Lietuvoje

THOMAS Perfect Air Allergy Pure Techninis aprašymas, komplektacija ir savybės

GamintojasThomas
ModelisThomas Perfect Air Allergy dulkių siurblys
PagamintaVokietijoje
Garantija24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantijąTaip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymasiki 2 darbo dienų
Galia1700 W
Įsiurbimo galia310 W
Plovimo funkcijaNėra
Filtrų sistemaVandens filtras
Papildomi filtraiHEPA 13 filtras, mikrofiltras
Sauso valymo antgaliaiKilimų su perjungimu kietoms grindims, pailgintas plyšių , minkštų baldų, čiužinių
Aukštis29
Plotis32
Ilgis47
Turbinų skaičius1
Siurbimo galios reguliavimasYra
Laido susukimasAutomatinis
Talpyklos tūris1 l
Purškiamo valiklio rezervuaras
Susiurbiamo vandens kiekis1 l
Veikimo spindulys11 m
RatukaiGuminiai
Laido ilgis8 m
Svoris (Netto)7,5 kg
Svoris (Brutto)10 kg
Vartotojo instrukcijaLietuviška

Kodėl THOMAS Perfect Air Allergy Pure yra geras pasirinkimas

Thomas prekinis ženklas ir gamykla jau daugiau nei 100 metų yra kokybės ir komforto siurblių pasaulyje etalonas. Sukaupę didžiulę patirtį Thomas inžinieriai ir toliau niekur nekelia kojos iš gimtosios Vokietijos ir nedaro jokių kompromisų kokybės sąskaita. Todėl galime užtikrinti, kad viskas nuo dizaino, iki mažiausio varžtelio bus atlikta laikantis aukščiausių ir tuo pačiu griežčiausių kokybinių reikalavimų. Tai užtikrina Thomas siurbliams ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Thomas Perfect Air dulkių siurblys išsaugodamas visas gerąsias savybes kovai su nepageidaujamais kvapais ir bakterijomis, tuo pačiu išsaugojo ir aukštus surinkimo ir kokybės reikalavimus. Džiaugiamės matydami, kad šis siurblys su vandens filtru sulaukė tiek daug pozityvaus dėmesio ir atsiliepimų ir pas mus Lietuvoje. Thomas siurblys tiesiog padeda pakelti jūsų komforto lygį namuose.

Thomas Perfect Air siurbliai yra skirti tiems žmonėms, kurie nemėgsta maišelių, tačiau nori, kad namuose dominuotų švara ir gaivus oras. Žmonėms vertinantiems kokybę ir komfortą. Dulkės paprasčiausiai yra susiurbiamos ir dėka 3 filtrų sistemos – pakliūna tik ten kur joms reikia. O galiausiai baigus siurbti - dulkes paleidžiate ne atgal į kambarį, tačiau labai paprastai išpilate kartu su vandeniu.

Thomas Perfect Air siurblys puikiai susidoroja su kietosiomis grindimis, o lengvu kojos judesiu paspaudus prie antgalio ir ištraukus šerelius – kuo puikiausiai susidorojama net ir su ilgaplaukiu kilimu. Galingo ir Vokiškai patikimo  siurblio variklio, tvirtų ir patogių antgalių ir 3 lygių filtracijos dėka – gauname visumą, kurioje dulkių siurblys puikiai atlieka savo darbą. Kartu gan paprastai ir užtikrintai Thomas Perfect Air siurbliai su vandens filru pateisina net ir didžiausių pedantų lūkesčius.

Thomas vandens filtro dėžutė (AQUA PURE FILTER BOX) užtikrina, kad net ir išpylimo metu jūs neturėsite nemalonaus kontakto su alergenais ir kitais elementais kurie buvo susiurbti. Juos paprasčiausiai – išpilsite ir pašalinsite iš nąmų.

Atliekant testus Vokietijoje ir visoje Europoje, visi, absoliučiai visi (100%) apklaustųjų pažymėjo, jog po siurbimo su Thomas Perfect oras patalpoje tapo pastebimai gaivesnis ir švaresnis.

Siurblio komplekte rasite ir platų antgalių pasirinkimą. Tai turbo antgalis, kilimų antgalis, antgalis čiužiniams, antgalis baldams ir mašinai valyti, siauras antgalis plyšiams... Taip pat visada pridedame Lietuvišką instrukciją, bei suteikiame oficialią 2 metų garantiją.

Thomas Perfect dulkių siurblius turime sandėlyje, todėl užsakius pristatytume per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje. Taip pat galime pasiūlyti platų mokėjimo būdų pasirinkimą, nuo pirkimo išsimokėtinai naudojantis "SB lizingo" paslaugomis, iki mokėjimo grynaisiais pristatymo metu ar įprasto bankinio pavedimo.

Taigi jei ieškote kokybiško ir gero dulkių siurblio su vandens filtru – jau radote labai solidų sprendimą. Sprendimas, kuris yra vertinamas kokybę gerbiančių bei švarą mėgstančių namų. O taip pat šie siurbliai su vandens filtrais sulaukė ir puikių atsiliepimų iš profesionalų ir vartotojų namuose.

Jei tik kiltų daugiau klausimų dėl Thomas dulkių siurblių, visada prašome kreiptis į mūsų konsultantus ir visada gyvai pasistengsime, išsamiai atsakyti į jums rūpimus klausimus. Patys esame išbandę visus Thomas siurblius ir toliau naudojamės jais namuose. Kartu, nuolat domimės naujovėmis ir „sekame“ siurblių pasaulio rezultatus bei „pulsą“, kad jums paklausus net ir mažiausių detalių - su malonumu galėtume viską tiksliai Jums parodyti ir išklausius jūsų poreikius - rasti geriausią sprendimą.

Atsiliepimai

Įvertinimas 
2017-07-04

THOMAS Perfect Air Allergy Pure liuks!!!

Smagu,kad Vokiška kokybė nenuvylė.Prekė tikrai verta dėmesio!Buvo pristatyta laiku.Siūlyčiau įsigyti ir jums!!!

  Įvertinimas 
  2016-09-23

  Siurblys namams

  Man patiko. Puikiai tinka mūsų 3 kamabarių butui. Pagrindinis skirtumas, kurį pajaučiau jau pirmą kartą išsiurbus yra tai kad oras namuose gavosi iš karto gaivesnis. Lengva susitvarkyti, tiesiog išpilu vandenį. Na ir šiaip greitai pristatė ir viskas atrodo taip kaip turi būti. ačiū

  Vokiskaideja.lt atsakymas:
  Ačiū, kad įvertinote :) jei turėsite daugiau klausimų taip pat visada prašome kreiptis ir pasistengsime padėti

   Įvertinimas 
   2016-05-31

   -

   tikrai išsiurbus oras namuose švaresnis ir malonesnis

    Įvertinimas 
    2016-05-23

    siurblys vs. alergijos

    Tikrai padėjo - vaikas kai persikraustėme namie į kažką alergizavo lengvai tai teko ieškoti sprendimo. Thomas išsprendė ir dabar nei akis graužia nei šniurpčioja daugiau

     Įvertinimas 
     2016-04-01

     Geras

     Manau geriausias siurblys su vandens filtru - jokių nesąmonių tik kokybė :) svarbiausia, kad palyginus su senu samsung kurį turėjau, tai rodos kaip diena ir naktis. Ankščiau prasiurbdavau ir ne tai kad susiurbdavo dulkes, o atrodo jas tik sukeldavo namie... čiaudėdavau ir nemėgau to kvapo ir jausmo... o dabar viskas tarsi savaime gerai ir net minties apie nepatogumus nebeliko

      Parašykite atsiliepimą

      Pakite atsiliepimą

      THOMAS Perfect Air Allergy Pure

      THOMAS Perfect Air Allergy Pure

      Vokiškas Thomas Perfect Air Allergy (Pure) dulkių siurblys yra pripažintas vienu geriausiu siurblių su vandens filtru, kovai su alergija. Trijų skirtingų filtrų (mikrofiltras, vandens filtras ir HEPA 13) dėka yra išgaunamas 100% rezultatas, kurį patvirtino ne tik laboratoriniai tyrimai, tačiau ir aukščiausią „A“ kokybę suteikė Vokietijos alergologai (DHA = German Skin and Allergy Support). Labai svarbu, kad dulkių siurblys kartu valo ne tik grindis, bet ir orą. Todėl dulkės ir alergenai būna pašalinami, o oras tampa lengvesniu, švaresniu ir gaivesniu. Dabar ypač patraukli Thomas Perfect kaina.