THOMAS PARKET PRESTIGE XT yra pakankamai senas (pristatytas 2015m) Rusijos rinkai skirtas modelis, tačiau dabar jau jį galima įsigyti ir Lietuvoje. Kitur Europoje šis modelis mūsų žiniomis nėra parduodamas. Tai gali pasirodyti keista, tačiau viskas yra daug paprasčiau. Iš tiesų, tai labai geras ir patikimas siurblys, kaip beje ir visi kiti Thomas plaunantys siurbliai – nes atkreipkite dėmesį, kad jie visi yra vienodi (skiriasi tik korpuso spalva ir komplektacija). Taigi Europoje šis modelis nėra parduodamas ir juolabiau populiarus, nes prie populiariųjų modelių pridėjus vieną ar kitą antgalį – būtų gaunama ta pati arba netgi geresnė komplektacija už gerokai patrauklesnę kainą.

Pavyzdžiui galime pateikti Lietuvoje vieną populiariausių THOMAS MULTI CLEAN X10 PARQUET (kaina dėl gausios konkurencijos šiuo metu apie 345 eurai). Lyginant šiuos du modelius akivaizdžiai matosi – jūs gaunate tą patį funkcionalumą. Vienintėlis mažas skirtumas - THOMAS PARKET PRESTIGE XT turi viename antgalyje papildomą lemputę - ir tai visi skirtumai.  Lengva paskaičiuoti, kad Europai skirto modelio kaina yra net 20-30% geresnė. Matyt tai matydami Europiečiai ir renkasi sau įprastus modelius.

Thomas plaunantys siurbliai su aqua box dėžute (nesvarbu kurį modelį bepaimtume), turi net 5 atskirus filtrus, pro kuriuos oras turi praeiti. Taigi perėjęs per vandenį ir kitus filtrus jis į kambarį grįžta ne tik, kad be dulkių, bet netgi švaresnis negu buvo ir visi oru plintantys alergenai būna pašalinami.

Thomas siurbliai yra galingi. Siurbliai yra 1700W galios ir turi didelę trauką. Kadangi šiam Europos gamintojui dėl patentuotos technologijos yra taikoma išimtis iš Europos Sąjungos apribojimų – galime drąsiai sąkyti, kad tai yra ko gero galingiausi namams tinkantys siurbliai Europoje ir daugelį konkurentų galia lenkia net 3 kartus.

Jeigu tik kiltų klausimų dėl Thomas siurblių – visada prašome kreiptis į VokiškosIdėjos konsultantus. Jau daugelį metų esame lyderiai, kurie specializuojasi kokybiškuose plaunančiuose siurbliuose ir visada esame pasiruošę padėti. Laukiame jūsų Vilniaus parduotuvėje arba susisiekite kitais jums patogiais būdais ir pasistengsime padėti.