Thomas Amfibia Drybox Lietuvoje pristatoma, kaip naujiena ir netgi geriausias dulkių siurblys. Su Thomas siurbliais asmeniškai kas dieną dirbu jau beveik 10 metų, todėl pasistengsiu jums padėti patikrinti ir objektyviai pažiūrėkime, kas yra pažanga, o kas lieka tik marketingo šūkiai.

Pradėkime nuo to, kad Thomas Amfibia Drybox modelis yra tikrai geras siurblys, tačiau visi Thomas siurbliai yra geri, taigi kuo jis skiriasi nuo kitų? Kartu tai ir vienas brangiausių Thomas plaunančių siurblių. Šis siurblys Europoje praktiškai neparduodamas (su mažomis išimtimis) ir yra skirtas Rusijos rinkai, tačiau kadangi kartais pasirodo ir pas mus – reiktų jį apžvelgti ir palyginti su populiariausiu Thomas PET modeliu.

Iš karto pažvelgus į siurblio parametrus, matome, kad jie yra vienodi. Tas pats variklis, galia, pompa, ratukai ir visą kitą. Iš tiesų jei vieno siurblio korpusą uždėtume kitam, jie pilnai apsikeistų ir niekaip neitų atskirti. Taigi vienintėlis skirtumas yra – korpuso spalva.

Taigi visi esminiai skirtumai yra komplektacijoje:

1)      Thomas Amfibia Drybox modelis turi 6 antgalius, o PET modelis taip pat 6. Tačiau skirtumas yra – Amfibia Drybox turi parketo antgalį, o PET turi Turbo antgalį.

2)      Kitas skirtumas yra Aqua Box ir Cycloon Box. Tai yra dėžutės į kurias susirenka susiurbti nešvarumai. Thomas Amfibia turi komplektacijoje abi dėžutes. Jeigu siurbiate sausai be vandens – galite dėti cikloninę dėžutę ir sausi nešvarumai kaupsis joje. Jeigu dedate Aqua dėžutę – į ją galite siurbti ir šlapiai. Thomas PET modelis turi tik Aqua dėžutę + jei norite siurbti tik sausai PET modelį galima naudoti ir su dulkių siurblių maišeliais.

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis siurblį – kaina. Thomas Drybox Amfibia kainuoja 30 eurų, o Thomas PET 229 eurus. Kaip ir visi Europai neskirti modeliai – Thomas Drybox Amfibia Europoje turi sunkiai paaiškinamą kainos skirtumą.

Kartais žmonės klausia mūsų – ką reiškia tai, jog siurblys neskirtas Europai. Skirtumų praktiškai nėra – tiesiog neaiškiais būdais atvykdami pas mus jie tampa brangesni. Pavyzdžiui Vokietijoje (Thomas gimtinėje) nerasite prekyboje šio modelio jokioje parduotuvėje – net Amazon.de ar kitose jų nėra parduodama. Taigi jie gaminami Rusijos rinkai, o paskui kartais atvyksta ir kitur…

Thomas Amfibia siurblys nėra niekuo geresnis ar naujesnis. Todėl Vokiečiai renkasi geriau prie Thomas PET modelio pridėti vieną ar kitą jiems reikalingą priedą ir taip gauti geresnę komplektaciją ir ženkliai pigiau. Akivaizdu, kad prie Pet kainos pridėjus parketo plovimo antgalį bei cikloninę dėžutę jūs gausite ir geresnę komplektaciją ir už ją sumokėsite ženkliai mažiau.

Taigi Lietuvoje įsigyti Thomas Drybox Amfibia tiesiog neapsimoka. Pristatyti jį kaip geriausią yra klaidingas marketingo triukas, tad tai išgirdę būtinai paklauskite pardavėjo, kuo jis skiriasi nuo Thomas PET modelio ir ar prie jo galima nusipirkti antgalį ir sutaupyti tiek daug? – tada pardavėjas jau turės pasakyti jums tiesą, tad nesileiskite apgaunami šūkių ir marketingo.

Pateikiame jums lentelę, kad dar akyvaizdžiau matytumėte skirtumus ir neapsigautumėte. O jeigu tik kiltų klausimų dėl Thomas Drybox Amfibia modelio – būtinai kreipkitės ir padėsime rasti geriausią asmeniškai jūsų poreikius atitinkantį gerą sprendimą.

Savybė Thomas Pet and FamilyThomas Amfibia Drybox
Galia 1700W1700W
Įsiurbimo galia 300W300W
Dydis 55x39x48cm55x39x48cm
Korpuso spalva OranžinėJuoda
Parketo plovimo antgalis (38Eur) -+
Kilimų plovimo antgalis (32 Eur) ++
Baldų plovimo antgalis (19 Eur) ++
Natūralaus plauko antgalis (39 Eur) --
Kilimų/kietų grindų antgalis (33 Eur) ++
Turbo antgalis (44 Eur) +-
Baldų antgalis (18Eur) ++
Plyšių antgalis (4 Eur) ++
1 Maišelis  - 6L +-
Maišelio laikiklis (6 Eur) +-
Valymo priemonė Protex (10 Eur) ++
Bluetooth valdymas (32 Eur) --
Cicloninė dežutė (89 Eur) -+
Vidutinė rinkos kaina 229 Eur365 Eur