Skambinkite
>>Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)
Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)
Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)
Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)
Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)
40,00 €
Prekės kiekis:

Garų sterilizatorius mikrobangų krosnelei JBY40 (JBY 40)

Į mikrobangų krosnelę dedamas sterilizatorius kūdikių buteliukams ir kitiems daiktams sterilizuoti Beurer BJY40. Vokiškas buteliukų sterilizatorius panaikina visas kenksmingas bakterijas. Per 5 minutes, 5 kūdikių buteliukai tampa visiškai sterilūs ir saugūs naudoti. Vos keli mygtuko paspaudimai ir lengvai be jokio rūpesčio paruošite mišinukų ar pieno buteliukus naudojimui. Aukščiausios kokybės buteliukų sterilizatorius turi pripažintus aukščiausią saugumą ir kokybę patvirtinančius sertifikatus. Patogiai supakuojamas, todėl prireikus lengvai transportuojamas, taip pat galima plauti indaplovėje.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kūdikių imuninė sistema dar yra labai silpna, o atsiradę net menki kenkėjai gali pridaryti daug bėdos. Todėl labai svarbu rūpintis, kad su maistu kūdikiui nepatektų ligų ir infekcijų sukelėjai. Ką gali suaugusio sveiko žmogaus organizmas nevertėtų lyginti su kūdikių galimybėmis, todėl tikrai visada primygtinai rekomenduojame sterilizuot buteliukus pasirenkant jums patogiausią būdą. Daugelio pavojingų bakterijų neįmanoma pašalinti naudojant indų plovimo skystį ir vandenį. Kai kurios bakterijos gali būti pašalinamos vien sterilizacijos būdu.

Galima virinti buteliukus ir tai padeda, tačiau su sterilizatoriumi tai padaryti gerokai patogiau. Galbūt sterilizatorių palyginimas su skalbimu rankomis ir skalbimo mašinomis nebūtų visai tinkamas, tačiau visgi dalis teisybės tame tikrai yra.

Sterilizatoriai gerokai greičiau, patogiau ir kokybiškiau atlieka didžiąją darbo dalį už jus. Rezultatas yra geresnės kokybės ir sterilumas lieka ilgiau.

Po buteliukų sterilizacijos ir bakterijų pašalinimo su mikro bangomis ant buteliukų nelieka jokio nepageidaujamo skonio ar kvapo.

Taip pat su sterilizatoriumi galima dezinfekuoti ir čiulptukus, pientraukį, buteliukus, lėkštutes ar įrankius.

Siekiant aukščiausio sterilizatoriaus efektyvumo komplekte rasite ir žnyplutes. Taip pat indelį, kuriuo patogu matuoti reikiamą vandens kiekį (100ml).

Sterilizatoriuje lengvai telpa 5 standariniai kūdikio maisto buteliukai.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.