Skambinkite
>1 greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas nosiaryklės colloidal gold
5,00 €
Prekės kiekis:

1 greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas nosiaryklės colloidal gold

SINGCLEAN nosiaryklės antigeno testai skirti aptikti Covid 19 virusą. Tai greitasis Covid 19 antigeno testas skirtas nustatyti ar šiuo metu yra sergama virusu.  Patikimas rezultatas gaunamas per 10-15 minučių.  Testo metu ėminys imamas su pagaliuku iš nosiaryklės. Testai turi reikalingus sertifikatus, todėl gali būti atliekami darbovietėse ar kitur, kur siekama užtikrinti apsaugą nuo COVID. Didmeninė ir mažmeninė prekyba greitaisiais testais Vilniuje ir internetu. Kreipkitės jeigu kiltų klausimų

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

1 greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas nosiaryklės colloidal gold
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
SINGLEAN
Modelis
Nosiaryklės testas - colloidal gold
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Tipas
Greitasis testas
Sertifikuota kokybė
Taip
Europos CE kokybės sertifikatas
Yra
Kokybės sertifikatai
Taip
Kiekis pakuotėje
1
Užtikriname ilgą testų galiojimo laiką - nemažiau, kaip iki 2023 metų.  COVID-19 Antigeno testo rinkinys skirtas profesionaliam naudojimui! Pakuotėje 1 vnt. Gamintojas: Singclean  Svarbu žinoti, kad greitasis COVID 19 testas ir jo rezultatas, jokiais būdais neatleidžia nuo prievolės elgtis atsakingai ir laikytis Sveikatos Apsaugos Ministerijos taisyklių bei rekomendacijų. Pakuotėje 1vnt Covid19 greitųjų testų komplektų. Tai yra CE sertifikuoti greitieji Covid19 testai, *kurių tyrimais patvirtintas patikimumas siekia 95%.Testas parodo ar sergama Covid19 Testas atliekamas per 15 minučių, testą galima atlikti savarankiškai namuose ar ofise (privaloma griežtai laikytis instrukcijos ir higienos).Pakuotėje yra visa reikiama įranga atlikti greitąjam testui. Testas pasižymi labai aiškiu, matomu ir lengvai suprantamu rezultatu.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.