Skambinkite
>>>PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334
Nemokamas pristatymas
PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334
PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334
PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334
PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334
229,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

PHILIPS AVENT ELEKTRINIS DVIGUBAS PIENTRAUKIS SCF334

Komplektą sudaro: pientraukio korpusas 2 vnt., pagrindinis blokas su vamzdeliu 1 vnt., standartinio dydžio pagalvėlė 2 vnt., "Natural" buteliukas 4 oz 2 vnt., itin minkštas naujagimiams skirtas čiulptukas 2 vnt., kelioninis dangtelis 2 vnt., sandarinimo diskas pienui laikyti 2 vnt., krūties įklotų mėginių pakuotės 2 (2 dienos įklotai ir 2 nakties įklotai) vnt., atsarginė diafragma 2 vnt., kelioninis krepšys 1 vnt.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Patogesnė siurbimo padėtis dėl unikalaus dizaino. Pientraukis yra unikalios konstrukcijos, todėl pienas teka iš krūties tiesiog į buteliuką, net kai sėdite tiesiai. Tai reiškia, kad siurbdamos pieną galite sėdėti patogiau: nereikia pasilenkti pirmyn, kad visas pienas patektų į buteliuką. Jeigu nusiurbdamos pieną sėdite patogiai ir atsipalaidavusios, pienas natūraliai bėga daug lengviau. Yra švelnios stimuliacijos ir 3 traukimo nustatymai. Yra švelnios stimuliacijos ir 3 traukimo nustatymai Įjungus, pientraukis automatiškai pradeda veikti stimuliavimo režimu, kad pradėtų tekėti pienas. Tuomet pasirinkite vieną iš 3 traukimo nustatymų, kuris jums maloniausias. Minkšta masažinė pagalvėlė suteikia šilumos. Mūsų masažinė pagalvėlė pasižymi nauja, minkšta, aksomine tekstūra, dėl kurios jausite šiltą ir patogų odos prisilietimą bei švelnią stimuliaciją, kad geriau bėgtų pienas. Pagalvėlė švelniai atkartoja kūdikio žindymo veiksmą ir taip stimuliuoja pieno tėkmę. Intuityvus surinkimas. Lengvai vizualiai suderinamos visos dalys – intuityvus surinkimas. Kompaktiška, lengva konstrukcija ir patogus kelioninis krepšys. Kompaktiškos konstrukcijos pientraukį patogu paimti ir uždėti ant krūties. Mažą ir lengvą pagrindinį bloką galima patogiai pasidėti ir valdyti traukimo metu. Kad būtų patogu vežiotis ar saugoti, vamzdelis paprasčiausiai apvyniojamas apie pagrindinį bloką. Pientraukis pateikiamas kartu su patogiu kelioniniu krepšiu. Pridedamas mūsų natūralus buteliukas ir čiulptukas, užtikrinantys natūralų žindimą. Platus krūties formos čiulptukas skatiną natūralų žindymą, primenantį žindymą krūtimi, ir suteikia galimybę derinti maitinimą krūtimi ir buteliuku. Lengva valyti, nes mažai atskirų dalių. Valyti paprasta, nes mažai atskirų dalių. Pienas niekada nesiliečia su vamzdeliais ar pagrindiniu bloku. Visas dalis, išskyrus elektrines, galima plauti indaplovėje. Paprastas naudojimas vienu mygtuko palietimu.Elektrinis abiejų krūtų pientraukis idealiai tinka mamoms, kurios pieną traukia reguliariai. Nutraukite pieną iškart iš abiejų krūtų ir taupykite laiką. Padės mamoms sutaupyti laiko. Yra įrodyta, kad pieno nutraukimas iš abiejų krūtų vienu metu yra efektyvesnis ir skatina motinos pieno gamybą.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.