Skambinkite
>>>PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
Greitas pristatymas
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
105,00 €
95,00 €
Sutaupote 10,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560

Philips Avent kūdikių stebėjimo įrenginiu SCD560/00 užtikrinama visiška ramybė. Suteikiamas patikimiausias ryšys, labai švarus garsas, temperatūros valdymo sistema, raminanti nakties lemputė ir lopšinė jums ir jūsų kūdikiui.3 LED lemputės užsidega pasigirdus garsui Įsijungia lemputės, nurodančios garso lygį kūdikio kambaryje, net kai tėvų įrenginio garsas nutildytas. Maloni naktinė lempelė ir lopšinės, padedančios nuraminti mažylį Niekas geriau nenuramins neramaus kūdikio kaip švelni lopšinė ir šilta, raminanti naktinė lemputė. Iš bet kurio kambario galite pasirinkti vieną iš 5 raminamųjų melodijų, kurios padės kūdikiui lengviau užmigti (nuotolinio aktyvinimo funkcija neveikia JAV ir Kanadoje). Patalpoje veikimo atstumas – iki 50 metrų* Lauke veikimo atstumas – iki 330 metrų* * Kūdikio stebėjimo prietaiso veikimo atstumas gali skirtis dėl aplinkos ir trukdžius keliančių aplinkybių. Esant įjungtam unikaliam režimui „Smart ECO“ automatiškai mažinama perdavimo galia ir ilgėja akumuliatoriaus naudojimo laikas.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560 turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

PHILIPS AVENT MOBILI SKAITMENINĖ AUKLĖ SCD560
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Philips
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
iki 3 darbo dienų
Ekranas
LCD
Spalva
Balta
Baterija
Vaikų įrenginyje naudojamos 4: 1,5 V R6 AA tipo baterijos (nepridedamos). Tėvų įrenginyje dvi NiMH AAA 850 mAh įkraunamos baterijos, veikiančios 18 val. (pridedamos).
DECT technologija
+
Veikimo diapozonas
330 metrų (50 metrų - uždaroje patalpoje)
SMART-ECO režimas
+
Reguliuojamas mikrofono jautrumas
+
Kambario temperatūros termometras
+
Garsinis signalas
+
Atgalinio kalbėjimo funkcija
+
Vaiko ir tėvų įrenginius galite naudoti ir pajungdami į elektros tinklą
+
Palaikykite ryšį atsiliepdami Kartais viskas, ko reikia jūsų kūdikiui, yra raminantis jūsų balsas. Vienu mygtuko spustelėjimu ši svarbi funkcija padės palaikyti ryšį su kūdikiu iš bet kurios namų vietos   Stebėkite temperatūrą kūdikio kambaryje Naudodami temperatūros ir jutiklį su individualiai nustatomu signalu galėsite stebėti klimatą kūdikio kambaryje. Jūsų kūdikis nereguliuoja kūno temperatūros kaip jūs, todėl dėl menkiausio temperatūros pasikeitimo jis gali tapti neramus. Specialus individualiai nustatomas temperatūros jutiklis skaitmeniniame tėvų įrenginio ekrane jus iškart įspės apie klimato pasikeitimus kūdikio kambaryje.   DECT technologija užtikrina, kad įrenginys veiktų be trukdžių ir 100 % privačiai Naudojant DECT technologiją užtikrinama, kad prietaisai veiktų be trukdžių, kuriuos gali sukelti kiti bangas skleidžiantys gaminiai, pvz., kiti kūdikių stebėjimo prietaisai, belaidžiai ir mobilieji telefonai. Įdiegta duomenų šifravimo funkcija, todėl ryšys yra saugus ir privatus, o jūs galite būti tikri, kad kūdikį girdite tik jūs. „Philips AVENT“ kūdikių stebėjimo įrenginio tėvų prietaise nuskambės pranešimas, kai liks mažai įkrovos arba kai pasitrauksite už veikimo diapazono ribų. Aiškiai išgirsite net menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį. Dėl DECT technologijos garsas yra aukštos kokybės, itin aiškus ir švarus, todėl savo kūdikį girdėsite visada.   Įjunkite „ECO max“ režimą, kad sumažintumėte perdavimo galią kūdikio kambaryje. Kai įjungtas „ECO max“ režimas, įrenginiai įsijungia tik tuomet, kai kūdikis pradeda verkti.   Itin ilgas veikimo laikas Nedideliu belaidžiu įkraunamu tėvų įrenginiu įkrovę galite naudotis iki 18 valandų.   Įkraunamas tėvų įrenginys Įkraunamas tėvų įrenginys leidžia jums laisvai judėti po namus. Galite reguliuoti garso ir garsumo lygius, kad išgirstumėte menkiausią krykštavimą, gugavimą ir žagsulį   Techninės savybės Maitinimas Akumuliatoriaus veikimo laikas 18 val. Maitinimo šaltinis 220–240 V Įkrovimo laikas 10 val. Maitinimo šaltinis 120 V (JAV)   Techniniai duomenys Veikimo temperatūros intervalas 10–40 °C Laikymo temperatūros intervalas 10–40 °C   Savybės DECT technologija Taip Režimas „Smart ECO“ Taip „ECO Max“ Taip Išsikrovusio akumuliatoriaus indikatorius Taip Susietumo ir diapazono indikatorius Taip Garsu aktyvinamos lemputės 3x Garsumo reguliatorius Taip Garso jautrumo valdymas Taip Jauki nakties lemputė Taip Atsiliepimo funkcija Taip Raminamosios lopšinės Taip LCD ekranas Taip Temperatūros jutiklis Taip Diapazonas patalpose iki 50 metrų Diapazonas lauke iki 330 metrų Derintuvas / imtuvas / siųstuvas Dažnio diapazonas DECT Automatinio kanalo pasirinkimas Taip Patogumas Išsikrovusio akumuliatoriaus indikatorius Taip Garsumo reguliatorius Taip Automatinis įspėjimas dėl nukrypimo nuo intervalo Taip Garso lygio lemputės Taip Akumuliatoriaus krovimo indikatorius Taip Jautrumo reguliatorius Taip

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.