Skambinkite
>>Beurer Miego Sensorius SE80 (SE 80)
150,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Beurer Miego Sensorius SE80 (SE 80)

1 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Pažinkite savo miegą, jis brangus ir supratus jį jausitės žvalesni ir labiau pailsėją. Beurer SE80 miego jutiklis dar vadinamas miego sensoriumi, jums miegant įvertins jūsų širdies darbą, kvėpavimą, kaip dažnai judate miego metu. Duomenys išsisaugo atmintyje, pateikiamos rekomendacijos, tad galite ilgainiui labai paprastai analizuoti ir matyti kaip įvairūs veiksniai (darbas, sportas, alkoholis...) keičia jūsų miego kokybę, kada geriausia eiti gulti ir kada keltis. Su Vokišku Beurer SE80 miego sensoriumi, dabar galėsite susipažinti su tokiu artimu dalyku, kaip jūsų paties miegas ir poilsis.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Beurer Miego Sensorius SE80 (SE 80)
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Beurer
Pagaminta
Vokietijoje
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
iki 2 darbo dienų
Plotis
18
Ilgis
18
Svoris (Brutto)
0,015kg

Vokietijos kompanija Beurer suprato, kas akivaizdu – miegas reiškia daug. Kaip jūs šiandien miegojote? O prieš savaitę? Kaip išsimiegojote prieš dvi savaites trečiadienį? Turbūt dauguma negalėtume pasakyti daugiau, kaip vieno žodžio („blogai“, „gerai“, „saldžiai“ ar „košmariškai“...) apie tai. Ir dar rečiau galėtume pasakyti, kodėl taip nutiko. O juk miegas mums būtinas, miegame apie trečdalį savo gyvenimo. Galų gale – tai tiesiog svarbu ir tiesiogiai veikia visą mūsų gyvenimą.

Todėl, norintiems suprasti, įvertinti, analizuoti ir galiausiai suprasti savo miegą,o supratus jį efektyviai pagerinti rekomenduojame Beurer SE80 miego sensorių. Su juo galėsite paprastai, tačiau kokybiškai sužinoti, kaip miegojote. Konkrečiai kiek ir kada vartėtės, koks buvo jūsų širdies darbas, kaip kvepavote. Miego sensorius visą tai užfiksuos, grafiškai atvaizduos ir jums liks tik įvertinus, atsižvelgti į rekomendacijas.

Tokiu būdu jūs objektyviai sužinosite savo miego fazes arba kada geriausia būtų prabusti, kad jaustumėtės žvalūs ryte. Sužinosite tiksliai kaip miegojote, kaip liaudyje sako „juodu ant balto“.

Kartais atrodo, kad rūpinamės viskuo iki smulkmenų, bet likimo valiai paliekam svarbius dalykus. Rūpinamės milijonų savo ir kitų rūpesčių, tačiau net nepagalvojame apie miegą. Miego kokybė nėra mistika ir tik nesuvokiami sapnai – tai taip pat fizika. Fizika priklauso nuo gamtos ir mūsų pačių, todėl Beurer SE80 taps tuo prietaisu, kuris jums pagerins gyvenimą. Laikas suprasti kaip miegame, tai labai paprasta. Laikas miegoti efektyviau ir saldžiau, nes po dienos nusipelnėme ir kokybiškai pailsėti.

Miego sensorius dar visai naujas daiktas Europoje (pristatytas 2015 metų pabaigoje, tarptautinėje parodoje Vokietijoje). Tačiau jau sukėlė tikrą ažiotažą savo „gimtojoje“ šalyje ir per didžiasias šventes tapo geidžiama dovana žmonių siekiančių kokybiško ir efektyvaus poilsio.

Ankščiau profesionalus gyvybinės veiklos rodiklių matavimas buvo įmanomas tik aukščiausio lygio medicinos įstaigose, tačiau dabar Beurer SE80 gali jums leisti tai padaryti namuose. Tiesiog padėkite po čiužiniu ir galėsite:
Miego jutiklis fiksuoja širdies darba, plaučių darbą ir viso kūno judesiu, kai miegate.
Nustatyti miego fazes viso miego metu.
Visa tai ne tik kokybiškai matyti, tačiau ir atmintyje vesti statistiką bei dienoraštį apie savo miego kokybę.
Gavę duomenis, taip pat gausite ir rekomendacijas, kaip reiktų pagerinti savo miego kokybės indeksą.
Dienoraščio funkcija taip pat labai šauni, kadangi galite objektyviai įvertinti, ar jums tinka miegoti, tarkime pasportavus, ar išgėrus vyno taurę, kaip keičiasi ar nesikeičia jūsų miegas per pilnatį, ar prieš svarbų įvykį kitą dieną. Primename, kad visa tai ne tik įdomu – žinodami duomenis, galite juos su laiku keisti arba prisitaikyti ir taip sąmoningai ir tiksliai auginti miego kokybę.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-03-16
5 iš 5
5 5
Ponas miegas

Iš tiesų labai paprasta ir įdomu naudotis. Ryte įsijungęs šį miego aparatą ne tik pats jaučiu, bet ir matau kaip miegojau... kartais tikrai atrodo ryte, kad esu žvalus, o dieną jau kad pavargęs. Pasižiūriu į miego rodiklius ir suprantu, kad aparatas tiksliau už mano ritinius jausmus mato. Pagerinau miegą su šia analize - ačiū