Skambinkite
>>>Jura kavos aparatų valymo nukalkinimo tabletės 6vnt kapsulės
15,00 €
Prekės kiekis:

Jura kavos aparatų valymo nukalkinimo tabletės 6vnt kapsulės

Originalios Jura kavos valymo kapsulės skirtos visiems Jura kavos aparatams. Tik tinkama kavos aparato higiena užtikrina aukštą ruošiamos kavos kokybę. Jura tabletės sukurtos specialiai Jūsų kavos aparato apsaugai ne tik nuo kalkių, bet ir besikaupiančių po kavos gaminimo liekančių riebalų.

Naudojant Jura kavos aparatų valymo tabletes, pirmiausia pašalinami riebalų likučiai bei neišvalyti tirščiai. O kavos ruošimo mazgai padengiami aktyviu apsauginiu sluoksniu.

Pakuotėje yra 6vnt Jura valymo tablečių. Gamintojai rekomenduoja aparatą valyti bent kartą per mėnesį, arba kas 500 puodelių.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kartu galima įsigyti šias prekes su nuolaida


Jura kavos aparatų valymo nukalkinimo tabletės 6vnt kapsulės
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Jura
Europos CE kokybės sertifikatas
Yra
Tinkamas alergiškiems žmonėms?
Taip
Kokybės sertifikatai
Taip
Kiekis pakuotėje
6
Originalios JURA kavos aparatų valymo ir nukalkinimo kapsulės 

Tarptautinė testavimo organizacija TÜV Rheinland, vadovaudamasi griežtais kriterijais, JURA kavos aparatus įvertino kaip ypač higieniškus. Tai reiškia, kad JURA priežiūros priemonės, kurių formulės tobulai pritaikytos prie elektroniniu būdu valdomų programų, kiekvienam JURA kavos aparatui užtikrina TÜV sertifikatą atitinkantį higienos ir švaros lygį.

Efektyvi Jura valymo programa – ilgalaikei apsaugai

Elektroniniu būdu valdomos integruotos valymo programos ir dvifazės valymo tabletės patikimai pašalina kavos riebalus, susikaupusius tarp kavos ruošimo mazgo ir kavos piltuvėlio. Visi vamzdeliai ne tik nuvalomi, bet ir padengiami specialiu sluoksniu, kurio efektyvumas išlieka ilgai, o kavos riebalai kaupiasi lėčiau. Ir visa tai vyksta vos paspaudus mygtuką – naudotojui nė nereikia pasiekti aparto vidaus.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.