Skambinkite
2vnt turniketai pirmosios pagalbos vaistinėlei
20,00 €
Prekės kiekis:

2vnt turniketai pirmosios pagalbos vaistinėlei

Turniketas yra tinkamas papildyti pirmosios pagalbos vaistrinėles automobiliams. Nutikus nelamei skubios pagalbos turniketas yra skirtas stipriam arteriniam kraujavimui galūnėse (rankose, kojose) sustabdyti iki kol atvyks pagalba. Skubios pagalbos turniketas naudojamas kaip pagrindinė gelbėjimosi priemonė, esant dideliam kraujavimui po sužeidimo. Turniketo konstrukcija leidžia valdyti turniketą viena ranka, kad sužeistasis galėtų jį užsidėti pats, be kitų pagalbos. Turniketo konstrukcija leidžia valdyti turniketą viena ranka, kad sužeistasis galėtų jį užsidėti pats, be kitų pagalbos.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

2vnt turniketai pirmosios pagalbos vaistinėlei
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Modelis
Tourniquet
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Europos CE kokybės sertifikatas
Yra
Kokybės sertifikatai
Taip
Kiekis pakuotėje
2
Turniketas nuo 2022 metų privalomas į mašinų pirmosios pagalbos vaistinėlę Nors daugelis žodį turniketas asocijavome tik su kartinių konfliktų ir paramedikų darbu, tačiau tai efektyvi priemonė stabdant ir civilių gyvenime nutinkančių nelaimių padarinius. Būtent todėl Lietuvoje nuo 2022 metų turniketas yra privalomas automobilių pirmosios pagalbos vaistinėlėse. Didmeninė ir mažmeninė prekyba CE sertifikuotais turniketais. Dėl didmeninių užsakymų susisiekite parduotuvės kontaktais

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.