Skambinkite
>>Beurer Diagnostinės svarstyklės BG17 (BG 17)
42,00 €
Prekės kiekis:

Beurer Diagnostinės svarstyklės BG17 (BG 17)

1 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Vienos populiariausių diagnostinių  svarstyklių Beurer BG17 – puikus, kokybiškas vokiečių gamybos prietaisas. 150 kilogramų išlaikančios svarstyklės leis nustatyti kūne esančių riebalų, vandens, raumenų procentinį kiekį, kaulų masę, taip pat reikalavimus kalorijoms bei idealų svorį. Stiklinis paviršius ne tik patvarumu nenusileidžia metaliniam, bet ir užtikrina lengvesnę priežiūra, retesnį valymą ir estetiškumą.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Beurer Diagnostinės svarstyklės BG17 (BG 17)
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Beurer
Modelis
Beurer BG17 diagnostinės svarstyklės
Pagaminta
Vokietijoje
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
iki 2 darbo dienų
Aukštis
4
Plotis
34
Ilgis
55
Vartotojo instrukcija
Lietuviška

Beurer BG17 yra modernios Vokiškos diagnostinės svarstyklės su ypač tvirto stiklo paviršiumi. Labai didelis svarstyklių LCD ekranas leidžia patogiai matyti pasiektą rezultatą. Beurer diagnostinės svarstyklės dėka viduje įmontuotų elektrodų tiksliai matuoja ne tik svorį, tačiau ir daugelį kitų svarbiausių santykinių kūno analizių. Tokių kaip:

Riebalų kiekis kūne. Beurer BG17 procentiškai parodys, kiek jūsų kūno sudaro riebalai.

Vandens kiekis organizme. Diagnostinės svarstyklės neleidžia pamiršti ir mums gyvybiškai būtino vandens kiekio organizme. Ypač šis parametras svarbus ir aktualus aktyviai sportuojant.

Raumenų kiekis kūne. Beurer BG 17 svarstyklės primena, kad svoris savaime nėra nei gerai nei blogai. Raumenys sveria ženkliai daugiau nei riebalai, todėl net jei jūsų svoris nepakito, tačiau riebalus pakeitėte raumenimis – galėsite tai įvertinti ir džiaugtis rezultatu, kad esate teisingame kelyje.

Įsigiję Beurer BG17 diagnostines svarstykles taip pat įvertinsite labai patogų valdymą, ir net tokios smulkmenos, kaip automatinis išsijungimas, kai jau nebesinaudojate svarstyklėmis - taps tikrai patogios ir taupys jūsų laiką bei didins komfortą.

Nereikia bijoti stiklinių svarstyklių, jos netgi pranašesnės už metalines. Visų pirma stiklas yra labai tvirtas, tad jei sudaužytumėte jį, tikrai tas pats nutiktų ir su metalinėmis svarstyklėmis. Visa laimė, kad tai padaryti labai sunku. Kitas aspektas, kodėl stiklinės diagnostinės svarstyklės yra pranašesnės už metalines yra higiena. Stiklinis paviršius daug lengviau prižiūrimas ur valomas, ir ypač svarbu, kad ant jo nelieka pėdų anspaudų. Metalines svarstykles dėl to reikia daug dažniau valyti.

Beurer BG17 yra vienos populiariausių diagnostinių svarstyklių Lietuvoje ir Europoje. Už sąlyginai žemą kainą jūs gaunate kokybiškas Vokiškas svarstykles, kurios turi 5 atletams skirtus aktyvumo nustatymus, 10 atskirų žmonių svėrimų atmintį.

Beurer kompanija jau beveik 100 metų tik Vokietijoje gamina ir projektuoja aukštos kokybės komforto ir sveikatos prekes. Tai yra vienas pasaulinių lyderių šiose kategorijose, kuris visų pirmą dėmesį kreipia į naudojimo paprastumą ir nepriekaištingą kokybę. Turint tokią solidžią patirtį, kiekviena net mažiausia detalė yra išdirbama iki smulkmenų, todėl Beurer diagnostinės svarstyklės puikiai tiks kokybę vertinančiuose namuose.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-01-21
5 iš 5
5 5
Patirtis

Sporto klube dietologė padarė kūno masės analizę, tada nusipirkau kiniškas analizuojančias svarstykles. Rodė skirtumą, kaip diena ir naktis... Paskui rekomendavo ir užsisakiau Beurer Vokiškas - rodo viską tvarkingai, praktiškai, taip pat kaip klube. Sutaupiau 5 eurus vadinasi... Rekomenduoju Beurer - nepirkit made in China jei tikrai žadate naudotis.