Skambinkite
Pratęsta garantija

Pirkinio draudimas

Kiekvienam savo pirkiniui visada galite įsigyti visapusišką garantijų centro „Warranty Expert“ pirkinio draudimą. Dabar įsigiję naują buitinės technikos ar elektronikos prekę galėsite būti tikri, kad daiktas Jums tarnaus ilgai ir visada bus puikios būklės.

Ką daryti žalos atveju?

  • Registruokite žalą www.warranty.expert/lithuania/ arba telefonu 8 700 33300.
  • „Warranty Expert“ jus informuos apie daikto taisymo detales.
  • Atsiimkite sutaisytą arba naują prietaisą nurodytu adresu. Pataisytus didelių gabaritų prietaisus Jums pristatys į namus.

 Kada galiu skambinti?                                                                                        

Nemokamu klientų aptarnavimo centro telefonu +370 700 33300, kuris veikia pirmadienį-ketvirtadienį nuo 9 val. iki 18 val., penktadienį nuo 9 val. iki 17 val.

Su draudimo taisyklėmis susipažinkite https://warranty.expert/lithuania/wp-content/uploads/2016/05/Pirkinio-draudimo-taisykles-nuo-2016-geguzes-01-d..pdf


Prekių draudimas/garantijos pratęsimas

Visas prekes galime apdrausti arba suteikti papildomą garantiją iki 5 metų (tai yra 2 standartinės garantijos metai + 5 papildomi = viso 7 metus technika jums turi tarnauti be priekaištų.

Visą reikiamą informaciją rasite mūsų oficialaus partnerio http://www.spac.lt/ arba klauskite mūsų.

Kaip sakoma atsarga gėdos nedaro, o mes pridursime, kad jeigu tikrai naudosite aktyviai ir dažniau nei statistinis vartotojas, tada jums atsiranda ir ekonominė prasmė pratęsti garantiją. Taip yra, todėl, kad net ir pati kokybiškiausia vokiška technika turi gyvavimo ir kaip bebūtų  kartais gaila - nėra amžina. O modeliams nuolat tobulėjant ir keičiantis praėjus jau keliems metams po prekės įsigijimo už dabar mokamą kainą, gausite pažangesnį variantą.

Visa tai iliustruosime pavyzdžiu: Perkate plaunantį dulkių siurblį porą trejetą metų atgal (sakykime 2012m), vidutiniškai kainavo daugiau nei 500eurų, tačiau dabar net pažangesnį siurblį jau galima nusipirkti mažiau nei už 400 eurų. Tad jei prieš trejus metus būtumėte pirkę dulkių siurblį ir apdraudę jį papildoma garantija, o jis sugestų dabar, jūs už tą pačią sumą dabar galėtumėte išsirinkti ženkliai patobulėjusį siurblį, nes paprasčiausiai tokių pat 2012 metų modelių jau nebėra ir jūs natūralu, kad išsirinktumėte pakeitimui jau naujausią šių metų modelį.

Draudimas skaičiuojamas % nuo sumos, priklausomai kokį planą pasirinksite. Tai reiškia, kad yra prasmė už porą eurų prasitęsti garantiją net ir smulkiausiam masažuokliui ir būti užtikrintiems, kad tarkime septynerius metus jūs namuose turėsite veikiantį kokybišką prietaisą. Taip pat ir su didesne technika. Jeigu pratęsite garantiją - jūs būsite tikri, kad pasirinktu laikotarpiu jums nebereiks papildomai investuoti ir turėsite veikiančią techniką, kuri kokybiškai teiks jums naudą ir malonumą.

KĄ GARANTUOJA PRATĘSTA GARANTIJA IR PIRKINIO DRAUDIMAS?
·         Pratęsta garantija yra analogiška gamintojo suteiktajai garantijai, tik galioja ilgiau.
·         Pirkinio draudimas garantuoja Jūsų pirkinio keitimą ar remontą net ir įvykus gamintojo garantijoje nenumatytiems įvykiams.

Pirkinio draudimas:
Įsigalioja pirkinio įsigijimo dieną ir galioja pagal pasirinktą planą 1 arba 2 metus.

O JEIGU DAIKTĄ DOVANOSIU?
Ketinate savo pirkinį kam nors perleisti ar iškart padovanoti? Puiku, tuomet pratęstos garantijos ar pirkinio draudimo teisės taip pat atiteks kitam asmeniui. Tokiu atveju prašome informuoti SPAC.lt, ir mes išduosime naują pratęstos garantijos sutartį kito asmens vardu.