Skambinkite
Plaunantys dulkių siurbliai

Plaunantys dulkių siurbliai

Thomas yra „made in Germany“ sinonimas, kadangi visi plaunančių dulkių siurblių komponentai yra pagaminti būtent Vokiektijoje. Pradedant dizaino projektavimu ar kokybišku ilgaamžiu varikliu, baigiant mažiausios detalės surinkimu - visur yra laikomąsi griežtos ir tuo pačiu aukščiausios kokybės kontrolės. Kompanija turi jau daugiau nei 100 metų pa...

Thomas yra „made in Germany“ sinonimas, kadangi visi plaunančių dulkių siurblių komponentai yra pagaminti būtent Vokiektijoje. Pradedant dizaino projektavimu ar kokybišku ilgaamžiu varikliu, baigiant mažiausios detalės surinkimu - visur yra laikomąsi griežtos ir tuo pačiu aukščiausios kokybės kontrolės. Kompanija turi jau daugiau nei 100 metų patirties, kuriant aukščiausios klasės siurblius. Per tą laiką įsitvirtino ir iki šiol yra labai gerbiamas ir autoritetingas prekinis ženklas pripažystamas visame pasaulyje.

Vokiški plaunantys dulkių siurbliai Thomas skirti tiems namams, kurie vertina kokybę ir savo laiką. Galima tvarkytis ilgai, galima ir efektyviai, tai ne visada būna tas pats. Thomas plaunantys dulkių siurbliai yra solidus pasirinkimas ir labai malonu matyti, kad vis daugiau Lietuvos namų ir ofisų jau tai spėjo įvertinti ir pamėgti.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Prekių filtravimas
Kaina
Kategorijos
Plovimo funkcija
AKCIJA

Garantija: 24 mėnesiai.

Be maišelių - Zyle siurbliai su siurbimu į vandenį
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
219,00 €
188,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas Langų valymo - plovimo adapteris+ ŠluostėVisiems Thomas...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
31,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas Ilgalaikis filtras 787421 - Tinka dulkių siurbliui...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
25,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas Žarna 610054
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
24,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas siurblių vandens purškimo rankenėlė 198799 Tinka: Pet...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
25,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas Hepa filtras XT 195277 Originalus Thomas Hepa 13...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
23,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Thomas filtras skirtas Vario siurbliams
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Hepa filtras Thomas Crooser siurbliams.Originalus Thomas Hepa...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
25,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Keičiama Thomas guma parketo plovimo antgaliuiOriginali guma...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
5,00 €

Garantija: 24 mėnesiai.

Su švariais langais – įsileiskite daugiau šviesos į savo namus...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
317,00 €

Pagaminta: Vokietijoje.

Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
55,00 €

Tinka visiems TWIN, GENIUS, SYNTHO modeliams.
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
25,00 €
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti

Kodėl verta rinktis Thomas plaunančius dulkių siurblius?

1)      Pagaminta Vokietijoje laikantis aukščiausios kokybės ir griežtos kokybės kontrolės taisyklių.

2)      Pagrįstai manome, kad tai be konkurencijos yra geriausi tikrai plaunantys dulkių siurbliai Lietuvoje.

3)      Plaudami valo ir orą, todėl skirtingai nuo prastų plaunančių siurblių – namuose lieka gaivus ir švarus oras, kuris puikiai tinka ne tik vaikams, tačiau ir alergijoms jautriems žmonėms.

4)      Daugelis populiariausių Thomas siurblių turi net 3 filtrus: vandens, mikro, ir plaunamą HEPA filtrą, todėl ištirta ir įrodyta, jog tokia kombinacija sulaiko 99,99% visų dulkių ir bakterijų, kurias susiurbiate. Dar labai svarbu, kad užsiteršus filtrui jį užtenka tiesiog pakišti po tekančiu vandeniu ir vos paplauti, kad jis vėl būtų švarus. Todėl filtrus keisti reikia itin retai ir daug kartų rečiau nei įprastuose dulkių siurbliuose. 

Koks plaunantis dulkių siurblys geriausiai tiktų jūsų namams?

1)      Populiariausias pasirinkimas yra Thomas Multiclean Parquet Aqua+ dulkių siurblys. Taip yra todėl, kad jis idealiai pritaikytas visų tipų kietosioms grindims. Plaudamas grindis, laminatą, parketą, plyteles, medines ir kitas grindis Thomas MultiClean X10 jas dar ir valo su mikro šluote, todėl geras efektas gaunamas ženkliai ir tikrai ženkliai paprasčiau ir kokybiškiau. Taip pat šis siurblys yra lengvai valdomas, turi daug antgalių pritaikytų baldams ir įvairiems plyšiams, patikimas. Visai tai lemia, kad tai yra vienas iš dominuojančių aukščiausios klasės siurblių Lietuvoje ir visoje Europoje.

2)      Thomas Pet&Family Aqua+ modelis taip pat turi didžiąją dalį gerųjų X10 modelio savybių, tačiau yra labiau pritaikytas žmonėms, kurie turi kilimines dangas, kilimus ir kartu augina gyvūnėlius. Antgaliai pritaikyti tam, kad siurbimo/plovimo metu galėtų „pagriebti“ ir nepaisant kliūčių kurias gali sudaryti kiliminė danga – įtraukti gyvūnų plauką.

3)      Thomas Boxer dulkių siurblys puikiai tinka tiems, kam reikia paprastesnio, tačiau kokybiško dulkių siurblio. Šis pasirinkimas rekomenduojamas jei jums reikia patikimo ir ilgaamžio dulkių siurblio, kuris galbūt nėra visai skirtas kas dienai naudoti namuose, tačiau puikiai tiks atliekant ir rimtas užduotis valant automobilio salonus, vasarą tvarkant sodo namelį ar daugelį kitų „ūkiškų“ darbų pavyzdžiui servise. Siurblys su labai mažai elektronikos, tačiau 100% patikimas ir ilgaamžis „juodadarbis“.

VokiškaIdėja.lt parduotuvėje rasite platų Thomas plaunančių siurblių pasirinkimą. Garantuojame ne tik geriausias kainas Lietuvoje, bet ir tai kad profesionalūs konsultantai visada padės ir patars kaip išsirinkti geriausią siurblį asmeniškai jums. Taip pat visus siurblius pristatome per 1-2 darbo dienas visoje Lietuvoje, o jei gyvenate Vilniuje darbo dienomis stengiamės jums pristatyti per 24 valandas. Platus atsiskaitymo būtų pasirinkimas, nuo galimybės įsigyti siurblį išsimokėtinai (puikiomis sąlygomis), bankinio pavedimo iki mokėjimo grynaisiais kurjerio pristatymo metu (visiškai nemokamai).

Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu